Як покласти гроші на телефон.

Варіантів поповнення рахунку існує декілька. Вам залишається вибрати тільки найбільш зручні і вигідний для вас.
Інструкція
1
Найпоширеніший спосіб - зайти в салон зв'язку і в касі внести потрібну суму на відповідний номер або декілька номерів. Перевага цього способу в тому, що скільки ви на рахунок покладіть, стільки вам і надійде грошей. Ніяких процентних комісійних відрахувань, як, наприклад, в терміналах проводитися не буде.
2
Інше питання, що часто не так-то просто знайти салон зв'язку в радіусі видимості, а рахунок потрібно поповнити якнайскоріше. Для вирішення подібних ситуацій, деякий час назад з'явилися спочатку в невеликій кількості, а зараз вже практично повсюдно, спеціальні багатофункціональні термінали оплати різних грошових операцій.Прі такому способі оплати з вас буде стягуватися комісія (зазвичай до 8% від внесеної суми). Ця цифра повинна бути вказана на терміналі в явному вигляді або в розділі "Довідка" або "Інформація". Зокрема, для конкурентоспроможності в перший час після установки нового терміналу він протягом якогось періоду працює з комісією 0%. Це дуже вигідно для клієнтів, тому популярність такого терміналу (особливо якщо поруч є аналогічні апарати, але з комісією) растет.Через деякий час комісія на цьому апараті виросте і помітите ви це швидше за все, коли вам на рахунок вперше надійде сума, на кілька відсотків менше внесеної вамі.Здесь є різні виверти. По-перше, розмір комісії може розрізнятися в залежності від внесеної суми. В основному це працює для зовсім маленьких поповнень рахунку, тому великої проблеми даний факт не создает.Помімо цього, є так звана система гнучкої комісії. По суті, це обман. Підходячи до терміналу, ви бачите, що комісія 0% - так написано на екрані, але варто вам внести якусь кількість грошей, як ця цифра автоматично змінюється зазвичай на коефіцієнт від 3 до 8% (причому написана ця цифра частіше за все не дуже великим шрифтом). Тому, роблячи внески в терміналах, завжди звертайте увагу на подібні речі і, по можливості, вибирайте найбільш вигідні - благо, терміналів стає все більше.
3
Третій варіант поповнення рахунку, доступний не всім користувачам, - це "допомога друга". У деяких операторів мобільного зв'язку є різні послуги, зміст яких зводиться до одного: ви можете при необхідності попросити друга перекинути частину своїх коштів на ваш номер.Также існують послуги "обіцяних платежів" або кредитів, коли ви просите свого оператора поповнити ваш рахунок, зобов'язуючись при цьому погасити його повністю через якийсь час.