Як шліфувати скло.

Часто скла автомобілів піддаються незначним ушкодженням, на них утворюються мікротріщини, відколи й подряпини. Якщо такі порушення невеликі, то їх можна усунути за допомогою шліфування й полірування.
Інструкція
1
Оскільки скло дуже складно піддається обробці, то наявні дефекти можна усунути лише частково. Залежно від площі ушкоджень, виду і товщини скла, глибини нерівностей вибираються інструмент та матеріали, необхідні для шліфування.
2
Якщо подряпини неглибокі, то застосовують полірування. Після неї пошкоджену ділянку скла стає прозорим. При цьому видаляється дуже тонкий шар поверхні, всього лише в кілька мікрон. У цьому випадку скло полірується спеціальної дрібнозернистої пастою.
3
Якщо необхідно вирівняти пошкоджені ділянки і видалити глибокі подряпини (до 300 мкм), скло підлягає шліфуванню. Після процесу шліфування скло обов'язково полірують. Якщо площа пошкодження скла невелика, то ці процедури можна виконати вручну. При великих пошкодженнях, коли, наприклад, потребує ремонту все заднє скло автомобіля, застосовують електричні шліфувальні машини.
4
Шліфування стекол здійснюється за допомогою наждачного паперу, абразивних і алмазних паст. Чим більше глибина пошкодження скла, тим більший його шар підлягає зняттю, і тим більше повинна бути зернистість абразивних матеріалів. Процес шліфування досить тривалий і трудомісткий. На обробку навіть невеликої ділянки може піти 3-5 годин.
5
Якщо скло товсте, то його шліфують в кілька етапів, поступово зменшуючи зернистість використовуваного абразиву. Шліфовку виробляють дуже акуратно, щоб не допустити ушкоджень скла. Якщо при шліфовці ви застосовуєте електричну машинку, то потрібно постійно дотримуватися однакову силу натискання. У разі надмірного тиску на скло воно може лопнути. І навпаки, якщо занадто послабити натискання, то може виникнути вібрація шліфувального круга, в результаті чого легко пошкодиться оброблювана поверхню.
Мобільні телефони є незамінним засобом комунікацій в нашому житті. Проте технології їх обслуговування і догляд, спрямований на збереження первозданного вигляду ще вимагають додаткового удосконалення. Питання про відхід особливо актуальні, коли потрібно відполірувати скло на телефоні .
Вам знадобиться
  • - полірувальні кола;
  • - полірувальна паста;
  • - ватні тампони.
Інструкція
1
Оцініть ступінь зношеності скла на телефоні . Можливо, у випадку з вашим телефоном достатньо буде просто приклеїти спеціальну захисну плівку, яка поверне склу гладкість і первозданний блиск. Якщо ж все-таки ви вважаєте, що скло на вашому телефоні зносилося, то приступите до його оновлення.
2
Відполіруйте екран телефону спеціальними полірувальними колами. Вибирайте абразивні кола, на гумовій основі. Вони відмінно допомагають позбавитися від глибоких подряпин і вирівнюють поверхню на склі. Їх застосування потрібно, тільки якщо подряпини занадто глибокі. Після застосування полірувальних кіл слід обов'язково використовувати пасту ГОИ.
3
Придбайте пасту ГОИ. Ця паста стане першим помічником в усуненні проблем із зовнішнім виглядом вашого телефону. Винахідники пасти, вчені Державного Оптікомеханіческого Інституту, рекомендують застосування пасти для усунення подряпин і дрібних тріщин. Справа в тому, що вона діє за принципом, коли частинки пасти заповнюють собою мікроскопічне простір і глибину тріщин, вирівнюючи і розгладжуючи тим самим скляну поверхню екрана.
4
Нанесіть невелику кількість пасти на щільний ватний тампон або паперову серветку.
5
Рівномірними круговими рухами розітріть пасту ГОИ по поверхні скла. Ретельно поліруйте весь екран, не пропускаючи жодного міліметра. Пропущені ділянки будуть відрізнятися від полірованих матовим блиском.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=93w6UO5z1zk
Зверніть увагу
Ні в якому разі не застосовуйте розчинники для полірування, як іноді вимагає інструкція полірувальних автопаст.
Корисна порада
Якщо з якихось причин паста ГОІ вас не влаштовує або ви не змогли її знайти, можна використовувати замість неї м'які полірувальні автопасти або зубні пасти без крупинок і відбілювання.