Як підключити віртуальний диск.

Підключення віртуального жорсткого диска - це активація диска , який стає локальним жорстким диском базового комп'ютера. Іноді цю операцію називають «випливанням віртуального диска », так як віртуальний жорсткий диск стає видимим для користувачів. Щоб реалізовувати цю задачу, потрібно володіти правами адміністратора. Підключається віртуальний диск повинен розташовуватися на томі NTFS.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер
Інструкція
1
Для створення віртуального диска вам необхідно спочатку створити папку. Ця папка буде коренем вашого віртуального розділу. Нехай ця папка розташовується за наступною адресою С:/work/folder.
2
Зайдіть у властивості папки і виберіть вкладку «Доступ» для того, щоб відкрити загальний доступ до неї. У вкладці «Безпека» призначте всі права для свого аккаунта, а саме, проставте значення FullTrust. Також додайте користувача ASPNET з правами на можливість зміни.
3
Додайте у властивостях папки у вкладці «Доступ» адреса віртуального диска . Інший спосіб - зайдіть в провідник, виберіть «ім'я комп'ютера//[ваш комп'ютер]», зверніться за шляху до вашої папки С:/work/folder, клікніть по ній правою кнопкою миші, у випадаючому меню виберіть Map NetWork Driver, в який з'явився майстра натисніть всюди ОК. Завдання виконано, можете звертатися до підключеного віртуального диску C:/. Слід зауважити, що якщо ваш комп'ютер знаходиться не в мережі, то вам буде необхідно додавання віртуального мережевого адаптера.
4
Якщо вам необхідно віртуально підключити диск приводу, то для цього в даний час існує велика кількість спеціалізованого програмного забезпечення. Така потреба дуже часто виникає, коли у вас є образ диска , і вам потрібно отримати з нього інформацію, наприклад, ви скачали гру одним файлом з розширенням .iso, .nrg.
5
Знайти програму для вирішення цього завдання не складе проблем, їх безліч: ImageDrive, Lite ISO, Alcohol, Daemon-Tools та інші. Після установки однієї з цих програм, вам потрібно виконувати дії з довідки або відповідного керівництва, що йде в комплекті. Ці програми поширюються як платним, так і безкоштовним чином.