Як вибрати проект будинку.

Вибір проекту вашого майбутнього житла безпосередньо залежить від того, які цілі ви переслідуєте. Чи стане будинок затишним сімейним гніздечком чи буде використовуватися для проведення там вихідних або канікул? Відповіді на ці питання визначають специфіку вибору проекту будинку.
Інструкція
1
Ви повинні будете зробити нелегкий вибір на користь того, який же саме з безлічі проектів відповідає вашим бажанням і мріям. Для такої споруди як приватний будинок, проекти є в достатку. Чітко сконструюйте у власних думках зразкову візуальне вираження вашої майбутньої споруди. Скільки там буде вікон, де буде розташовуватися ганок, скільки поверхів буде нараховувати будинок - відповіді на подібні питання дозволять вам трохи визначитися із зовнішнім виглядом і функціональними особливостями будівлі.
2
Продумайте матеріал для споруди. Чи буде будинок дерев'яним, цегляним або блоковим? А може варто зупинитися на змішаному варіанті і перший ярус зробити цегляним, а мансарду дерев'яної? Обов'язково знайдіть хоча б приблизний відповідь на дане питання.
3
Визначтеся з тим, скільки людина буде в ньому проживати. Звідси можна буде вивести приблизну площу майбутньої житлової споруди. Якщо сім'я невелика, то вам цілком підійдуть проекти одноповерхових будинків.
4
Вирішіть питання про підвалі, мансарді і гаражі. Необхідно чітко уявляти, як саме вони будуть використовуватися при експлуатації будівлі. Гараж може перебувати в цоколі будинку, а може бути окремо стоїть спорудою.
5
Оберіть будівельну фірму, спираючись на її гарну репутацію і реальні ціни. Саме з представниками цієї організації вам доведеться вирішувати всі питання з проектування та будівництва будинку. Обговоріть з проектувальниками всі деталі проекту . Можливо, якісь ваші бажання виявляться нездійсненними або занадто дорогими. Можливо, вам прекрасно підійде одна з типових будівель.
6
Чи не наймайте архітекторів і дизайнерів до тих пір, поки повністю не знайдете відповіді на всі питання. Коли у вашій голові буде знаходитися приблизна картина будинку, вам буде легше донести її до будівельників. І за допомогою їх конкретних порад і рекомендацій ви зможете зупинити свій вибір на відповідному вам проекті.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=MPq6AH1VpWs
Зверніть увагу
Проекти дачних будинків відрізняються від проектів будинків житлових, тому брати їх за основу для побудови, яку ви будете експлуатувати круглий рік, не варто.