Як продати пластикові вікна.

Якщо ви задумалися про те, як по швидше і вигідніше продати пластикові вікна , то слід скористатися наступними порадами. Дані рекомендації стануть в нагоді і тим, хто вже продає вікна , але успіху в цій нелегкій справі поки не добився.
Інструкція
1
Реклама - двигун торгівлі, в тому числі і торгівлі пластиковими вікна ми. Зробіть рекламні листівки, де будуть описані основні переваги вікон або придумайте унікальна торгова пропозиція, як наприклад: «Акція! Купуєте одне вікно, а друге - безкоштовно »або« Увага! Наші вікна європейської якості. Гарантія 10 років ». Листівки з метою економії можна роздрукувати на власному принтері, при цьому самостійно розробити для них дизайн. А можна організувати і масове виробництво рекламних брошур, звернувшись в друкарню. Роздавати листівки слід поруч із місцем продажу вікон або в місцях, де велике скупчення народу (близько метро, в торгових центрах).
2
Візьміть телефонний довідник і обдзвоните кілька ділових центрів, будівельних компаній. Можливо, їм потрібна установка пластикових вікон, але швидше за все вони вже мають постійного постачальника вікон. Тоді запропонуйте їм безпрограшну угоду - встановіть одне вікно безкоштовно взамін на надання декількох адрес, де також потрібна установка пластикових вікон. На місці ви вже зможете зацікавленій клієнту презентувати ваші пластикові вікна , продемонструвати їх унікальні якості.
3
Якщо ви продаєте пластикові вікна в торговому центрі, де в крокової доступності можуть працювати ваші конкуренти, залучіть цільову аудиторію яскравим рекламним стендом із закликом обов'язково увійти в ваш павільйон. Потім, коли клієнт переступить поріг вашого магазину, запросіть його присісти, випити чашечку кави і докладно пояснити, які вікна він бажає. Так потенційний клієнт розслабиться, перестане бути настороженим і недовірливим. В цей час ви зможете ненав'язливо прорекламувати свій товар, і спровокувати клієнта на покупку, запропонувавши йому пару вигідних переваг, які відрізняють вас від конкурентів (безкоштовна установка, сервісне обслуговування протягом п'яти років, покупка другого вікна з відчутною знижкою і т.п.).
4
Зверніться до послуг промоутерів в рекламне агентство. Так за стійкою у великих торгових центрах, на будівельних майданчиках, милі дівчата - промоутери зможуть прорекламувати ваші пластикові вікна . Буде добре, якщо ви надасте їм одне вікно - зразок або рекламну модель вікна , тоді відвідувачі на власні очі побачать товар, (а не на картинці, як завжди) і це викличе у них велику зацікавленість в покупці.