Як зробити напис на робочому столі.

Найпростіший спосіб зробити довільну напис на робочому столі - нанести її безпосередньо на фонову картинку. Для цього можна скористатися будь-яким графічним редактором, який встановлений у вашому комп'ютері.
Вам знадобиться
  • Який-небудь графічний редактор
Інструкція
1
Знайдіть файл, який містить картинку, використовувану вашою системою як шпалери робочого столу. За замовчуванням такі зображення поміщаються в папку WINDOWSWebWallpaper на системному диску комп'ютера.
2
Якщо настройки ОС не дозволяють бачити файли в цій папці, то змініть їх - відкрийте розділ «Сервіс» в меню Провідника, виберіть пункт «Властивості папки" і перейдіть на вкладку «Вид». Потім знайдіть у списку «Додаткові параметри» рядок «Приховувати захищені системні файли», зніміть позначку в чекбоксі і натисніть кнопку «ОК».
3
Запустіть графічний редактор - стандартний Paint, Photoshop або будь-який інший.
4
Завантажте в редактор картинку, місце розташування якої ви визначили на попередніх кроках. Щоб це зробити, в будь-якому редакторі досить натиснути клавіші CTRL + O, в діалоговому вікні перейти в папку, яка містить файл, виділити його і натиснути кнопку «Відкрити».
5
Напишіть текст напису в потрібному місці зображення. Ця процедура може розрізнятися в залежності від використовуваного редактора. Наприклад, в Фотошопі інструмент «Горизонтальний текст» включається простим натисканням клавіші T (це латинська літера) або клацанням по іконці з буквою T на панелі інструментів. Після того, як наберете текст напису, в Фотошопі треба клацнути найпершу піктограму в списку інструментів («Переміщення») і перетягнути текст мишкою в потрібне місце. Змінити гарнітуру, розмір, колір, накреслення, відстань між буквами та інші параметри написи можна, якщо розкрити в меню розділ «Вікно» і вибрати рядок «Символ». Цією дією відкривається панелька, на якій розміщені всі ці настройки.
6
Збережіть файл фонового зображення з нанесеною на нього напис ю. В редакторі Adobe Photoshop для цього треба натиснути клавіші ALT + CTRL + SHIFT + S, у вікні, візуально підібрати найбільш оптимальні настройки якості і натиснути кнопку «Зберегти». В наступному вікні теж треба натиснути «Зберегти» і підтвердити перезапис старого файлу з таким ім'ям. На цьому процедура нанесення напису на фоновий малюнок робочого столу буде завершена - при черговій завантаженні системи ви побачите фонову картинку в зміненому вами вигляді.