Як відкрити веб-сторінку.

Для відкриття інтернет-сторінок потрібно користуватися відповідним браузером. Браузер відкриває і відображає сторінки інтернету. На будь-якій версії Windows встановлений браузер Internet Explorer. Але багато користувачів інтернету встановлюють додаткові браузери. Приміром, одним із самих популярних браузерів є Opera. Хоча браузери відрізняються інтерфейсом і функціональністю, принцип дії у них однаковий.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, браузер Internet Explorer, доступ в інтернет
Інструкція
1
Дуже часто при відкритті браузера автоматично відкривається домашня інтернет-сторінка. Причому не обов'язково та, яку ви обрали. Це може бути рекламна сторінка, яка інтегрувалася в браузер при установці якоїсь програми. Такі сторінки зазвичай заважають, тому перш ніж почати відвідувати і відкривати інші інтернет-сторінки, домашню сторінку слід видалити (якщо звичайно ви самі не визначили потрібний вам сайт в якості домашньої інтернет-сторінки).
2
Щоб зробити це, натисніть «Пуск» і пройдіть на вкладку «Панель управління». Потім виберіть рядок «Властивості оглядача». Виберіть вкладку «Загальні». Сама верхня рядок буде підписана як «Домашня сторінка». Знизу над рядком розташовується віконце з адресою поточної домашньої сторінки. За допомогою мишки виділіть цю адресу і видаліть. Або клацніть під цим віконцем по вкладці «Порожня». Після виберіть пункт «Застосувати» (в самому низу вікна). Потім натисніть ОК.
3
Тепер можна без зайвих перешкод відкривати веб-сторінки. Для цього натисніть «Пуск», пройдіть по вкладці "Всі програми" і виберіть програму Internet Explorer. Коли програма завантажиться, вона буде відображати порожнє вікно. Зверніть увагу на дві верхні рядки. Якщо у вас вже є адреса потрібної вам інтернет-сторінки, просто введіть його в ліву рядок. Потім натисніть по стрілочки поряд з рядком. Інтернет-сторінка відкриється у вікні програми Internet Explorer.
4
Якщо у вас немає конкретної адреси сторінки, але ви шукайте веб-сторінки з певною тематикою, введіть запит на потрібну інформацію в праву рядок (наприклад, «риболовля» або назва міста, або готелю). Натисніть на значок праворуч від вікна (він як правило має форму лупи). Браузер зробить пошук сторінок з потрібною вам інформацією. Сторінки у вигляді списку будуть відображені у вікні Internet Explorer. Зі списку сторінок виберіть потрібну, і вона відкриється повністю у вікні Internet Explorer.
Зверніть увагу
Спочатку лікуємо сам вірус, який заважає браузерам відкривати сторінки, коли інтернет работает.Скачіваем програму AVZ з офіційного сайту (програма безкоштовна і не вимагає установки) і запускаємо її. За допомогою даного майстра шукаємо і усуваємо всі проблеми на нашому ПК. Після перевірки перегружаем комп'ютер, вірус вдало видалено, але браузери не відкривають сайти. Проблема в тому, що ми видалили вірус, але залишилися сліди його життєдіяльності.
Корисна порада
Інтернет не відкриває деякі сторінки (в основному Інет магазини та офіційні сторінки антівірусніков, як виявилося) у всіх браузерах. Пише: Oops! Google Chrome could not connect to ... або Проблема мережі. Хоча на інших комп'ютерах все працює. Я абсолютний чайник у всіх комп'ютерних справах. Кілька разів знаходила віруси різними антівірусника, після цього все налагоджувалося, але як тільки перезавантажувати комп'ютер, сайти не відкривалися знову. В hosts - все чисто.