Як приймати сироватковий протеїн.

Сироватковий протеїн - це білок молочної кислоти високої концентрації, який вживають в спортивних цілях для нарощування м'язової маси. Він є легкозасвоюваним і найбільш цінним за своїм складом білком. Його амінокислотний склад дуже схожий з білком жіночого молока. На сьогодні сироватковий протеїн є найпопулярнішою біодобавкою серед бодібілдерів і атлетів.
Інструкція
1
Вживати сироватковий протеїн необхідно у вигляді так званого протеїн ового коктейлю: 2 столових ложки біодобавки (25-30 г) змішайте з 200 мл води, молока або соку .
2
Дослідження показали, що сироватковий білок в поєднанні з вуглеводами більш ефективно нарощує м'язову тканину, тому до коктейлю додайте який-небудь джерело вуглеводів, наприклад, солодкі фрукти або банан. Для набору маси тіла є спеціальні білково-вуглеводні суміші - гейнери.
3
Існують певні години прийняття протеїн а, в які він необхідний організму і засвоюється найкраще. Рекомендується приймати коктейль за 1 годину до занять бодібілдингом або інший тренуванням. Він поповнить необхідний запас вільних амінокислот, що беруть участь в процесі обміну речовин при сильних навантаженнях, і створить необхідний енергетичний фон для тренування.
4
Другу порцію протеїн ового коктейлю приймайте відразу ж після тренувань. Він допоможе ефективно відновити енергетичний баланс в клітинах і стане основою для м'язового росту.
5
При особливо вираженої потреби в білку напій з протеїн ом використовуйте і в проміжках між основними прийомами їжі. Вдобавок це може запобігти непотрібне підвищення ваги, оскільки протеїн - продукт низькокалорійний і пригнічує апетит. Якщо є необхідність ефективного спалювання жиру, то протеїн вживайте малими порціями - по 10-15 грамів за один прийом.
6
Сироватковий протеїн рекомендується приймати спортсменам вранці відразу ж після пробудження - це завадить вироблюваному вранці гормону - кортизолу - руйнувати м'язову тканину.
7
Більша кількість сироваткового протеїн а, ніж разова порція (25-30 г) вживати в один прийом не варто, оскільки організм не засвоює надлишковий білок.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9UqWtBpsAXo
Корисна порада
В медичному середовищі часто виникають суперечки про шкоду і користь протеїну. Багато незалежні дослідження довели, що людям зі здоровими нирками і печінкою високоякісний спортивний протеїн не нанесе ніякої шкоди.