Як почистити ложки з нержавійки.

Посуд з нержавійки має властивість з часом втрачати свою привабливість, блиск, ставати тьмяною і покриватися плямами. Каструлі та сковорідки, ложки та виделки з цього матеріалу вимагають особливого догляду, але ця досить копітка робота, що вимагає певних знань, терпіння і бажання зробити свій посуд красивою. Отже, будемо дотримуватися певних правил, щоб почистити ложки з нержавійки, вилки й інший посуд з цього металу.
Інструкція
1
Покладіть на дно каструлі столові прилади з нержавійки, залийте окропом, додайте соду і сіль. Залиште каструлю нагріватися на малому вогні хвилин на 15-20. Вийміть вилки, ложки, ножі з води, промийте під проточною водою, протріть насухо і переконайтеся, що вони набули первісного блиск.
2
Промийте вашу посуд з нержавійки в гарячій воді, в яку додана суха гірчиця і сода. Щоб ретельно вичистити дрібні деталі на ложках і вилках, використовуйте щітку. Прополощіть в теплій воді. Витріть сухим рушником.
3
Протріть столові прилади з нержавійки губкою, на якій нанесена суха питна сода.
4
Спробуйте використовувати сиру картоплю для того, щоб почистити ложки з нержавійки. Очистіть картопля, розріжте навпіл і протріть половинкою ложки, вилки, сковороди: вони стануть блискучими.
5
Змочіть губку оцтом і протріть столові прилади. Ретельно сполосніть і витріть насухо.
6
Якщо леза ножа з нержавійки вкрилися іржею, протріть його половинкою ріпчастої цибулі. Сполосніть в теплій воді. Також ножі з нержавійки зручно чистити корковою пробкою.
7
Якщо на ложках, вилках, ножах та іншої посуді з нержавіючої сталі з'явилися стійкі плями, протріть їх лимонним соком, а після цього вовняною ганчіркою. Це прекрасний засіб видалення нальоту з посуду.
8
Як варіант для очищення посуду з нержавійки можна використовувати кавову гущу. Спить кави дістаньте з чашки, покладіть на губку і натріть ложки, вилки, ножі. Ретельно після цього промийте в проточній воді і насухо витріть рушником.
9
Хороший результат дає миття посуду з нержавійки в посудомийній машині на максимальному режимі.
10
Відваріть картоплю, дістаньте його з каструлі, а в гарячий відвар опустите прилади. Через 10-15 хвилин ваша посуд буде блищати.
11
У продажу є професійна паста для металів. Вона підходить ідеально для нержавійки, безпечна в застосуванні, видаляє бруд, окисли. Використовуйте її, якщо хочете, щоб ваші столові прилади виглядали, як новенькі.