Як почати свою справу без вкладень. невеликої бизнесс без вкладень.

Будь-який бізнес вимагає вкладень , проте не завжди ці вкладення є вкладення грошей. Для деяких ідей бізнесу може вистачити тільки ваших умінь і здібностей - хоча б спочатку. І того, що ви вже маєте. Які ж це можуть бути ідеї?
Інструкція
1
У кожного з нас є здібності, вміння та хобі. При бажанні їх можна перетворити на невеликий бізнес і почати заробляти. Не маючи ніяких вкладень , можна займатися репетиторством, перекладами (як особисто, так і будучи власником віртуального бюро перекладів), створенням сайтів і веб-дизайном, шиттям на замовлення, виготовленням букетів, консультуванням в будь-якій сфері .. . І це лише частина ідей.
2
Студенти педагогічних вузів, а також факультетів іноземних мов нерідко ще з початкових курсів займаються репетиторством. Якщо навчання в вузі вас більше не обтяжує, пора перетворити репетиторство у власне успішне справу. Пошук учнів можна вести через сайти для репетиторів (www.repetitor.ru та інші), знайомих, через свою школу, якщо ви підтримуєте стосунки з учителями. Година занять коштує від 500 рублів, за іноземні мови репетитори зазвичай беруть дорожче. Якщо у вас є диплом провідного вузу і якщо ви готуєте до ЄДІ, то ціна години занять з вами може досягати 2000-3000 рублів. В день репетитор може проводити приблизно 5-6 занять, як у себе вдома, так і в учня. Таким чином, ви зможете отримувати як мінімум 2500 рублів в день, маючи досить гнучкий графік.
3
Перекладачів зараз досить багато, оскільки простими перекладами може займатися майже кожен, хто більш-менш добре знає іноземну мову. Це, на жаль, веде до великого падіння цін на переклади: за 1 сторінку в 1800 знаків тексту (зазвичай саме так вимірюється обсяг перекладу) перекладачеві можуть заплатити від 70 до 1000 рублів. Досягає успіху в перекладі той, хто, по-перше, має гідне перекладацьке освіту, а по-друге, належний досвід і хороший замовників. Тому, якщо ви всерйоз хочете зайнятися перекладами і отримувати від цього високий дохід, вам необхідно придбати належний досвід (бажано зі спеціалізацією) і знайти постійних хороших замовників. Враховуючи, що середній перекладач переводить в день близько 10 сторінок тексту, можна припустити, що ваш дохід становитиме до 10000 рублів в день.
4
Якщо у вас багато знайомих перекладачів і компаній, яким час від часу потрібні переклади, ви можете організувати віртуальне бюро перекладів. Все, що вам для цього буде потрібно - це сайт, на який ваші замовники будуть завантажувати роботу. Ви, відповідно, будете зв'язуватися з перекладачами і розподіляти роботу по ним. Ваш дохід буде залежати від кількості замовлень, яке отримує ваше бюро.
5
Веб-дизайнеру або розробнику сайтів для початку своєї справи знадобиться лише ноутбук і необхідне програмне забезпечення. Приймати замовлення він може по інтернету або виїжджаючи до клієнта в офіс. Із замовниками, як правило, труднощів бути не повинно, оскільки буквально на кожному сайті з пошуку роботи для фрілансерів потрібні послуги веб-дизайнерів і розробників сайту. Дохід буде, як і в попередньому випадку, залежатиме лише від кількості замовлень.
6
При всій різноманітності одягу в магазинах знаходяться люди, які користуються послугами ательє. В ательє дуже часто шиють вечірні, маскарадні, весільні наряди. Якщо ви вмієте і любите добре шити, то вашим бізнесом може стати пошив одягу на замовлення, а все, що для такого бізнесу знадобиться, - це швейна машина. Матеріали закуповуватиме замовник.