Як навчитися танцювати за один день. Як навчитися танцювати для дня народження.

Танці бувають різні, але їх об'єднує одне - характерні для того чи іншого танцю руху. Саме завдяки виучіванію стандартних рухів танцю, ви зможете навчитися його танцювати, причому досить швидко. Один з прекрасних вальсів - вальс. Саме на його прикладі ми і розберемо, як навчитися танцювати за один день. Звичайно, якщо у вас гарне почуття такту і слух, навчання займе менше часу.
Інструкція
1
Для початку уявіть собі квадрат. По ньому в процесі навчання вам і потрібно буде ковзати. Пізніше, коли ви вже засвоїте основні принципи танцю, ви зможете кружляти щосили. На початку ж навчання намагайтеся рухатися по імпровізованому квадрату.
2
Основним кроком вальсу є приставний крок. Він досить простий: раз-два-три, раз-два-три і так далі. На «раз» ви крокуєте вперед правою ногою, на «два» ліва нога приставляється і на місці, на «три» - знову права нога і на місці. При русі назад порядок такої: на «раз» - ліва нога, на «два» приставляється правая і на місці, на «три» - ліва нога і на місці. Ці рухи потрібно повторювати частіше з кожним разом. Великий крок у вас - тільки перший. Решта два ледь вловимими.
3
Все руху в вальсі виконуються плавно, кроки легкі, ковзаючі. На завершення піднімайтеся на полупальци, після чого знову опускайтеся. Коліна спочатку злегка зігнуті, далі відбувається легке випрямлення.
4
Пересуваючись назад, ліву ногу відводите тому точним рухом. Спочатку сковзаєте подушечкою ноги, потім переходите на носок, знову сковзаєте подушечкою і переходите на всю ступню.
5
Рухатися в вальсі потрібно проти годинникової стрілки, починаючи з руху правої ноги вперед і закінчуючи рухом лівої ноги назад.
6
Чоловік повинен покласти ліву руку дамі на талію і взяти її за руку правою рукою. Дама ж красиво кладе руку чоловікові на плече. Руки слід тримати напівзігнутими, не напружуючись. Спину потрібно тримати неодмінно прямо і при цьому посміхатися.
7
Відточуючи руху знову і знову, ви, нарешті, досягнете досконалості. За один день майстерно оволодіти танцем ви навряд чи зможете, але основи танцю вивчити встигнете неодмінно.
Корисна порада
Якщо ви хочете навчитися танцювати будь-який інший танець, виучитеся для початку основним характерним рухом. Вдосконалювати свою майстерність, опанувавши основними рухами, вам буде набагато легше.