Як відрізнити британського кошеня. Як відрізнити британця від звичайного кота.

Останнім часом британська порода кішок стала вельми популярною. Вона отримала досить широке поширення, причому як в Росії, так і в усьому світі. Заснована ця порода короткошерстих кішок була в XIX столітті у Великобританії. Це сталося від спарювання перської породи з місцевими кішками. Зовнішність у британських кошенят досить запам'ятовується, хоча їх можна сплутати з представниками інших порід. Однак характерні риси, притаманні лише британцям, у них є.
Інструкція
1
Як ви вже зрозуміли, британська порода кішок відноситься до короткошерстною групі. Визнаються в британській породі суцільні забарвлення, таббі, а також макрель (плямистий мармуровий) і черепаховий. У 1980 році з метою отримання відмітин британців стали схрещувати з сіамськими кішками.
2
У кішок британської породи кругла масивна голова. Череп широкий, а щоки округлої форми. Очі круглі, великі, широкого постава. Вуха також широкого постава, невеликі і на кінцях закруглені. Британці зазвичай досягають середніх і великих розмірів, тіло у них щільне, приосадкувате. Мають м'язисті і досить масивні плечі, спину і широку грудну клітку. Хвіст у кошенят та дорослих котів цієї породи товстий і закруглений на кінчику, довжина хвоста середня. Шерсть ж коротка і густа, щільна.
3
Британці відрізняються дивно спокійним характером, стриманістю і врівноваженістю. Цілком можливо, що саме за ці якості деякі з представників цієї породи удостоєні несення служби в бібліотеці самої королеви Великобританії. Ці щасливчики мають свою уніформу, нашийники з дзвіночками. Вони не знищують мишей («завдяки» дзвіночків), а виганяють їх.
4
Є ще одна характерна особливість кішок і кошенят британської породи. Часом за британців видають короткошерстих страйтов. Ці породи в цілому схожі, проте недобросовісні власники кішок не враховують одну особливість британців: ніс у них на кінці прямо загнутий (прогнуть), як у качки. Цієї риси немає ні у страйтов, ні у картезіанських кішок. Наявність пинча на мордочці скаже вам про те, що перед вами знаходиться шартрез. Представників усіх цих порід в принципі можна видати за британців, але досвідченому кошколюбу без праці вдасться відрізнити британського кошеня від будь-якого іншого.