Як порахувати прибуток магазину. Як порахувати податок у магазині цукерок.

Кожен магазин чи торгове підприємство повинно вести облік своєї діяльності для того, щоб знати підсумки поточного періоду. Головним напрямком торгового підприємства є отримання прибутку. Це і є економічний показник роботи магазина .
Інструкція
1
Порахувати прибуток магазина можна за будь-який період часу, аж до одного дня. Зазвичай вважають за місяць. Для цього в магазині проводяться ревізії, на підставі яких уже виводяться певні ціфри.Складивайте щоденну виручку за місяць.
2
Розраховуйте витрати на закупівлю проданого товару. Який товар продали, дізнаєтеся з ревізії.
3
Вичитайте із суми виручки витрати на закупівлю. Різниця, яку ви отримали, є валовим доходом.
4
Щоб розрахувати чисту прибуток, вам необхідно підрахувати всі витрати, які були в цьому місяці. До них відносяться: оренда магазина і складських приміщень, вартість електроенергії, зарплата персоналу, штрафи, різні покупки або придбання. Це можуть бути як, наприклад, миючі засоби, так і покупка якогось устаткування, наприклад стелажа або вітрини. Складайте всі витрати.
5
Далі з валового доходу віднімайте суму всіх витрат, це і є чиста прибуток магазина , якою ви можете розпоряджатися на свій розсуд.
6
Крім фактичного прибутку можна порахувати прибуток магазина плановану. Розрахунок потрібен для того, щоб була можливість подальшого планування, наприклад для розширення асортименту або покупки додаткового обладнання, а також для розширення торгової площі. Планована прибуток не завжди збігається з реальною прибуток ю, тому завжди потрібно враховувати похибку. Тобто у вас фактично можуть зменшитися або збільшитися витрати або реалізація товарів. Також необхідно враховувати сезонність продажів і можливість виходу з ладу обладнання.
7
Плановану прибуток розраховуйте так: Планований обсяг продажів множте на націнку. Так отримаєте передбачувану виручку. Далі за схемою, з планованої виручки віднімайте всі витрати. Це і є планована прибуток .У деяких випадках до валового прибутку треба додати спонсорську допомогу. Під цим поняттям мається на увазі будь безоплатне вкладення.
Зверніть увагу
Особливості визначення податкової бази за операціями з цінними паперами вказані в НК. Згідно зі статтею 280 Кодексу витрати при продажу активів визначаються з урахуванням ціни їх придбання, витрат при реалізації наданих знижок. Мінфін заборонив приймати до розрахунку податку на прибуток витрати на конкурси професійної майстерності.
Корисна порада
Дана стаття написана на основі матеріалів Бератор. Для того, щоб розрахувати податок на прибуток, потрібно знати ставку, встановлену в регіоні, де зареєстрована організація. Вона не може бути менше 13,5 відсотків, значить, загальна ставка не може бути нижчою 15,5. У статті буде показано, як порахувати податок на прибуток. Розрахунок податку на прибуток: тільки цифри. Доходи ТОВ «Сапфір», оподатковувані податком на прибуток, за звітний рік склали 4 200 000 руб.