Як підвищити кількість тромбоцитів в крові. igg м5 candids.

Низьке число тробоцитов в складі крові служить причиною частих кровотеч, адже тромбоцити впливають на згортання крові , і, якщо їх кількість знижено , то навіть самий незначний поріз може привести до проблеми. Причиною зниження тромбоцитів може бути як прийом певних ліків (хінін, гепарин, хлортіазід та ін.), Так і деякі хвороби (лейкемія, апластична анемія, гострі інфекційні захворювання, цироз печінки та ін.). Також це може бути вродженим явищем.
Інструкція
1
Перш, ніж усувати саму нестачу тромбоцитів , слід спочатку виявити причину їх нестачі. Це допоможе слідувати в потрібному напрямку. Немає сенсу підвищувати тромбоцити штучно, приймаючи при цьому знижують рівень тромбоцитів ліки.
2
При серйозних випадках дефіциту тромбоцитів призначають імуноглобулін і кортикостероїди.
3
Також при особливо сильно зниженому рівні тромбоцитів можуть провести переливання тромбоцитарної маси.
4
Якщо нестача тромбоцитів - це вроджене явище, варто уникати вживання препаратів з ібупрофеном і аспірину, оскільки вони розріджують кров. Потрібно включити в харчовий раціон продукти, що містять вітамін В12 і фолієву кислоту, або пропити вітамінний курс, що містить дані елементи.
5
Є випадки, коли люди, які вживали натщесерце вранці протерту і заправлену цукром сирий буряк, через кілька місяців виявляли, що їх тромбоцити істотно підвищилися. Потрібно тільки відзначити, що тим, хто страждає на цукровий діабет, таке блюдо не підійде. Хурма і гранати повинні стати для людей зі зниженим рівнем тромбоцитів щоденними складовими харчового раціону.
Зверніть увагу
Самолікування в даному випадку неприпустимо. Для плідного та успішного лікування потрібно спочатку виявити, а потім усунути причину порушення, і тільки потім займатися нормалізацією складу крові. Чи не прибравши з дороги причину, підвищувати тромбоцити безглуздо - це лише на короткий час поліпшить ситуацію, але вже зовсім скоро все повернеться на круги своя.
Корисна порада
Досвідчені лікарі-гематологи знайомі з даною проблемою не з чуток, оскільки до них щодня приходять пацієнти з проблемами крові. Ніхто краще за них не зможе дати об'єктивного і компетентного ради. Після призначеного пацієнтові і пройденого ним медичного обстеження фахівець зможе точно сказати, що стало причиною дисбалансу і призначити потрібну терапію.