Як позбутися запаху вовни. Як прибрати запах собачої шерсті.

Напевно більшість людей, у кого є домашні тварини, стикалися з такою проблемою, як жахливий запах вовни в будинку. Багато хто вважає, що з цим можна боротися тільки одним способом - ізолювати джерело запаху (тварина). Однак це не так. При дотриманні елементарних правил гігієни можна позбутися запаху вовни досить швидко.
Інструкція
1
Необхідно регулярно проводити суху і вологе прибирання приміщень, особливо тих місць, в яких найчастіше полюбляють бувати і відпочивати ваші домашні тварини. Тут вам не обійтися без потужного пилососа, за допомогою якого найкраще виконувати сухе прибирання. Використовуйте різні насадки, щоб позбутися від вовни не тільки на килимах, а й на меблях, одязі, в важкодоступних місцях.
2
Скористайтеся содою. У кожного на кухні є цей засіб. Воно прекрасно підходить для того, щоб прибрати запах собачої вовни з килимів. Спочатку посипте добре все паласи та килими содою, після чого ретельно пропилесосьте.
3
Візьміть силіконову або гумову щітку, за допомогою якої можна без проблем відчистити м'які куточки, головні убори, килими від вовни тварин.
4
Обов'язково робіть вологе чищення килимів один раз на місяць, використовуючи для цього чистячі антибактеріальні засоби.
5
Своєчасно прибирайте котячий туалет. Щоб не було неприємного запаху, можна використовувати спеціальний пісок, який буває з різними запаху ми та різних фракцій. Його можна придбати в будь-якому магазині.
6
Одяг краще ховати в закриваються шафи, щоб на них не потрапляла шерсть. Якщо взуття або головні убори зберігаються в незакритих місцях, то потрібно регулярно чистити їх від вовни .
7
Запах в квартирі можна трохи поліпшити, використовуючи аерозолі, аромалампи. Обов'язково регулярно провітрюйте приміщення.
8
Хоча б раз на півроку купайте домашніх тварин. На сьогоднішній день існує великий вибір засобів по догляду за ними, які допоможуть зробити їх шерсть чистою і усунути неприємний запах.Старайтесь регулярно виконувати всі необхідні процедури, особливо, пов'язані з прибиранням приміщень. Підтримуйте чистоту в місцях, де часто скупчується шерсть, і незабаром ви зможете назавжди позбутися від запаху вовни .