Як зробити автомобільну антену.

Автомобільна антена з'явилася разом з радіоприймачем, який ставився в машину. Сучасні автомобілі мають кілька антен, необхідних для прийому сигналу радіо, телебачення та супутникового сигналізації.
Інструкція
1
Знайдіть два невеликих шматка мідного дроту. З'єднайте їх між собою антенним кабелем RG6, це будуть половинки антени. Ту частину вийшла конструкції, до якої припаяний центральний провід, встановіть вертикально вгору, а іншу половину - вниз. Це необхідно через особливості поляризації, адже антена - це звичайний диполь. Залишився кінець кабелю підключіть до пристрою. При установці стежте за тим, щоб антена володіла достатньою жорсткістю, для того, щоб бути стійкою під час руху машини.
2
Використовуйте як природної антени кузов автомобіля. Він прекрасно підійде як прихованої та узгодженої антени. Знайдіть в автомобілі щілину, загальна довжина якої становить від півтора до трьох метрів, що дозволить антені ефективно працювати в потрібному діапазоні. Для цього відмінно підійде кришка багажника або щілину між кузовом і задніми дверима.
3
Пам'ятайте, що це щілинна антена, тому ніякої ізоляції між кришкою багажника і корпусом автомобіля бути не повинно, навпаки, там необхідний хороший електричний контакт. Змонтуйте коробочку з согласующим пристроєм (СУ) на саморезах прямо біля замку багажника. Підключіть вихід СУ кручений парою до пелюсток замку. Слідкуйте за тим, щоб дроти не наражалися пережатию дверима, багажником.
4
Пам'ятайте, що часом від місця розташування і кута нахилу, залежить якість і рівень прийнятого сигналу. Будь антена повинна ставитися вертикально. Намагайтеся ставити її на металеві частини, і не розташовуйте під кутом до даху. Вигин знижує якість прийому, наприклад, при нахилі в 30 градусів ефект випромінювання знижується на 25%. Врізну антену намагайтеся поставити на дах, чим досягається максимальна висота і, відповідно, найбільше посилення.