Як відправити лист через інтернет.

Звичайні паперові листи йдуть довго, очікування відповіді змушує нервувати, відсутня інформація гальмує справи. У наші дні час дорого, ретро-листування виходить з моди, її місце займає швидкий обмін інформацією за допомогою інтернету . Якщо ви і ваш адресат маєте пошту в інтернеті, то можете скористатися цим благом цивілізації.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Обмінюватися листами через інтернет дозволяє електронна пошта. Цей сервіс є на всіх великих інформаційних порталах (Yandex, Mail, Rambler, Google та ін.). Завести свою електронну скриньку на будь-якому з них можна, пройшовши реєстрацію. Форма реєстрації зазвичай розташовується поруч з формою входу в пошту. Потрібно клікнути лівою кнопкою миші по рядку: "Реєстрація у пошті" або "Завести поштову скриньку".
2
Відкриється форма реєстрації, в якій ви повинні вказати всі необхідні дані: прізвище, ім'я, дату народження, стать, місце на карті, крім того ви придумуєте свій логін (тобто назва ящика) і пароль до нього (його знаєте тільки ви, він потрібен для того, щоб убезпечити вашу пошту від сторонніх вторгнень). Якщо логін, який ви обрали, вже зайнятий, то вам автоматично підберуть варіанти. Якщо пароль недостатньо надійний, система скаже, що треба змінити. Крім того, у формі реєстрації містяться спеціальні питання, відповіді на які ви повинні запам'ятати: нагоді, коли забудете свій пароль. Для відновлення паролю можна також користуватися телефоном, але якщо ви не хочете його вказувати, то скористаєтеся секретним питанням. Наприкінці реєстрації вкажіть цифри або літери, які зображені в спотвореному вигляді: система ідентифікує вас як людину, а не як машину для автоматичної реєстрації і розсилки спаму. Останній штрих: натисніть кнопку «Зареєструвати мій акаунт».
3
Переходимо до написання листа. У будь-якому електронному ящику є кнопка «Написати лист». Знайдіть і натисніть. Відкриється форма написання листа.
4
У верхньому рядку вкажіть адресу, на яку пишете. Нижче - тему, так адресат при перевірці пошти відразу зрозуміє, про що лист. Найбільше поле - для набору тексту повідомлення. При бажанні ви можете оформити лист (вибрати фон, форматувати текст, прикріпити посилання і т.п.). Якщо потрібно переслати якийсь файл (музика, текстовий документ, зображення), скористайтеся кнопкою «Прикріпити». При натисканні на неї відкривається огляд файлів на комп'ютері, виберіть те, що вас цікавить, і натисніть «Відкрити» в діалоговому вікні. Файл буде прикріплений до пісьму.Ви можете зберегти у себе копію листа, що відправляється - "Зберегти як чернетку", щоб надалі змінити або доповнити. Якщо ви вважаєте, що лист готово, натисніть «Відправити». В ідеалі лист приходить до адресата протягом кількох секунд.
Зверніть увагу
Якщо адреса, на яку ви відправили послання, не існує або ви допустили помилку, друкуючи його, то ваш лист повернеться назад з відповідними прімечаніямі.Прісоедіненние файли мають обмеження в обсязі. Якщо ви хочете прикріпити великий файл, скористайтеся файловий хостинг, а в лист просто вставте посилання для скачування.
Корисна порада
Дотримуйтесь правил етикету інтернет-листування при відправці листа, особливо якщо воно ділового характеру: починайте з ввічливого поводження, закінчуйте традиційними словами поваги або подяки, завжди підписуйтесь.