Як збільшити гемоглобін.

Низький рівень гемоглобіну (железосодержащего білка) в крові - не захворювання, але часто супроводжує йому. В особливо важких випадках залізодефіцитної анемії звертаються до медикаментозним засобам: препаратам і ін'єкціям.
Інструкція
1
Без ліків та ін'єкцій збільшити гемоглобін можливо певної збалансованою дієтою або вживанням при звичайному харчуванні продуктів, багатих залізом. Харчові продукти - це єдиний не медикаментозний спосіб збільшити гемоглобін, поліпшити кровопостачання всіх органів і тканин, нарешті, підвищити життєвий тонус.
2
Щоб підвищити рівень гемоглобіну в крові відмовтеся від куріння і алкоголю. Введіть у свій раціон білкову їжу з великим вмістом заліза: рибу, біле куряче м'ясо, субпродукти (нирки, печінка), яйця (курячі та перепелині).
3
Активно використовуйте у харчуванні каші з різних круп, особливо гречану і вівсяну. У вашому раціоні повинні обов'язково бути присутнім бобові: квасоля, сочевиця, горох.
4
Слідуйте правилу: білок треба обов'язково поєднувати з фруктами чи овочами і зеленню, але не з вуглеводами; каші, бобові краще їсти в інші прийоми їжі.
5
Пийте щоранку соки з моркви, буряка з додаванням меду і лимонного соку. Це допоможе вам підтримувати високий рівень гемоглобіну .
6
Є продукти і їх поєднання, які практично за 1-2 дні збільшують гемоглобін. Це ікра, буряк, морква, гранатовий сік, гречана каша, печінка, шпинат. Ікра і гранатовий сік особливо показані онкологічним хворим. Ослабленим людям після довгої хвороби рекомендовані курячий бульйон, біле м'ясо курки, яєчний жовток, чорний шоколад, відвар з сухофруктів.
7
Низький гемоглобін буває наслідком стресів, великих фізичних навантажень, емоційної напруги. У середземноморських країнах для молодят протягом медового місяця готують спеціальне блюдо з продуктів, багатих на залізо: з квасолі, гарбуза, томатів і морепродуктів. Все це рясно поливається оливковою олією і лимонним соком. Кожне становить цієї страви багато залізом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-GJGDaLqcLU