Як зробити генеральне прибирання.

Завжди хочеться жити в затишному чистому житлі, тому періодично потрібно проводити генеральне прибирання . Сучасна промисловість надає для цього масу помічників, як у вигляді всіляких машин і приладів, так і побутової хімії. Однак головним залишається сам господар, і ніхто краще не виконає цю роботу.
Інструкція
1
Звільніть вікна і місця в будинку, де є штори, фіранки. Зберіть все, що необхідно для прання: штори, постільна білизна та інше. Звільніть шафи з речами та одягом, всі полки протріть вологою ганчіркою, знову акуратно складіть на місце і розвісьте одяг на плічках.
2
Завантажте приготовлені речі в пральну машину, може вийти кілька закладок прання, які в процесі збирання потрібно буде контролювати. Почніть прання з віконних штор. Приготуйте великий пакет для сміття, в який складіть відслужили свій вік речі, вибрані з шаф, зібрані в спальні, дитячої і т.д.
3
Візьміть спеціальний йоржик для прибирання павутини і інших забруднень на стелі, кутах, за шафами та ін. Пройдіть з ним всі кімнати, загляньте в усі кути, видаліть пил. Якщо немає такого йоржика, можна скористатися звичайним віником, шваброю та ін.
4
Прочистіть пилососом м'які меблі, килими. Якщо є забруднення, видаліть за допомогою побутової хімії. Поверніть в рулон килими. Пройдіть акуратно пилососом стіни для видалення скопилася пилу.
5
Пройдіть всі кімнати і натріть меблі спеціальними підготовленими засобами для її чистки. Помийте вікна у всій квартирі, дзеркала, люстри, бра та інше. Помийте підлоги в готових кімнатах. Розгорніть килими.
6
Відпрасуйте і повісьте на місце штори, якщо до цього часу закінчилася їх прання. Покладіть чиста постільна білизна на спальні місця.
7
Відкрийте всі шафи, холодильник на кухні, все непотрібне вміст видаліть в сміттєвий мішок, а інше, після чищення та миття, розкладіть на свої місця. Промийте шафи і всі предмети зовні за допомогою побутової хімії, що змиває жир, бруд, що видаляє запахи. Помийте підлогу.
8
Продовжіть наведення порядку в передпокої. Генеральне прибирання в передпокої, коридорі, передбачає ту ж послідовність. Помийте підлогу.
9
Почистіть за допомогою побутової хімії туалетну кімнату. Закінчите прання і приступите до прибирання ванної кімнати. Добре провести дезінфекцію стін, ванни і підлоги за допомогою дезинфікуючого і удаляющего запахи кошти. Почистіть стіни, підлогу і ванну від бруду і нальоту.
10
Приберіть випрану білизну на свої місця, якщо пральна машина має функцію сушки і білизну готове після прання. Повісьте чисті рушники в кухні та ванній кімнаті.