Як прибрати навислі повіки. прибрати нависло верхню повіку.

Головна причина виникнення нависають століття - проблеми обміну рідини в організмі. Через це з'являються набряки. Дуже часто рідина збирається в місці, де шкіра тонша за все - в області очей. Нерідко така проблема з'являється в результаті старіння і втрати еластичності шкіри і, як наслідок цього, слабшання м'язів навколо очей. Існує чимало методів усунення даного дефекту - від використання народних коштів до хірургічного втручання.
Інструкція
1
Чималу роль у виникненні нависають століття відіграє також спадковість - якщо є така, то воно може відбуватися в будь-якому віці. З віком дефект стає дедалі помітнішою. Щоб прибрати навислі повіки або хоча б зробити їх менш помітними, слід дотримуватися наступних нескладних правил.
2
Відмовтеся або зведіть до мінімуму вживання солі. Сіль затримує в організмі воду, а значить, сприяє появі набряків, в тому числі навколо очей.
3
Спіть в правильному положенні - покладіть під голову додаткову подушку - це дозволить збільшити відтік рідини від голови, а значить, і від очей. Спіть на спині, тому що якщо робити це на животі, у віках накопичується зайва рідина. Не пийте на ніч багато води.
4
На ніч наносите на очі спеціальні косметичні засоби, щоб уникнути вранці мішків під очима і навислих повік.
5
Постарайтеся уникати перенапруження очей, так як набряк повік може виникати через їх втоми.
6
Уникайте прокурених приміщень, знаходження в місцях скупчення автомобільних вихлопних газів і тому подібних згрязненій, так як це також негативно впливає на очі.
7
Якщо у вас алергія - постарайтеся не стикатися з її причинами, так як вони також можуть спровокувати набряк повік.
8
Чи не застосовуйте ліки, які можуть викликати набряк повік (наприклад, «Кортизол»).
9
Використовуйте гіпоалергенну косметику для очей.
10
Для запобігання набряку або його зменшення прикладайте кубики льоду до очей - це поліпшить кровообіг і зменшить набряк.
11
Слід також пам'ятати, що набряк повік може бути викликаний захворюваннями нирок, щитовидної залози, серця.
12
Якщо нависання повік і їх набряк відбуваються постійно, то варто задуматися над операційним варіантом вирішення цих проблем. Така операція робиться в амбулаторних умовах і називається блефаропластика. Цей метод лікування є радикальним. Операція передбачає надріз століття, витяг надлишок підшкірної клітковини і видалення зайвий шкіри, після чого на повіку накладаються шви.