Як відновити травлення.

Кому з нас не знайоме відчуття тяжкості в шлунку чи інші проблеми з травленням . Причому порушити травлення буває досить просто. Варто всього лише перевантажити організм важкої жирною їжею, зловжити гострими і солоними стравами або з'їсти щось несвіже. Але як відновити травлення?
Інструкція
1
Якщо у вас виникли проблеми з травленням , скористайтеся перевіреним засобом - геркулесом. Всім відомо, що властивість в'язкості геркулесовой каші дуже благотворно позначається не тільки на роботі шлунка, але і всієї травної системи. Також геркулес має загоюючим властивістю. Тому при проблемах з травленням розвантажите свій організм за допомогою геркулесовой дієти.
2
У перший день дієти відваріть геркулесову кашу на сніданок, обід і вечерю. Причому каша обов'язково повинна бути на воді. Чим довше ви її будете варити, тим корисніше для вас вона буде. Геркулес розвариться до єдиної в'язкої консистенції, і це дозволить краще відновити роботу шлунково-кишкового тракту.
3
Для того щоб їжа не видалося одноманітною і несмачною, можна додати ложечку цукрового піску, але лише в тому випадку, якщо у вас немає рідкого стільця. Пам'ятайте: солодке проносить.
4
У другий день геркулесовой дієти, якщо самопочуття значно покращилося, можна додати в обід деякі інші продукти. Але це не повинні бути хлібобулочні вироби, крім чорних сухарів в невеликій кількості. Також не рекомендується інша важка їжа. Крім геркулесовой каші в обід можна з'їсти трохи нежирного сиру твердих сортів або невеликий шматочок відварного м'яса.
5
Якщо не виникає нових проблем з травленням , то на третій день в обід вівсяну кашу можна замінити на нежирний суп.
6
День четвертий. Поступово переходите в обід до нормальної їжі, але при цьому намагайтеся не навантажувати організм надмірно жирною їжею, а також занадто гострої та солоної. На вечерю теж геркулесову кашу можна замінити легкою їжею або кефіром.
7
А ось зі сніданками почекайте. Геркулесовая каша на сніданок може залишатися актуальною протягом хоча б півтора тижнів.
8
І пам'ятайте, щоб нормально відновити травлення у випадку, якщо воно порушене внаслідок отруєння, відмовтеся на тривалий період від продукту, яким ви отруїлися. Це допоможе знизити негативну реакцію організму в подальшому на продукт і виключити алергічну реакцію на нього.