Як позбутися від судинних зірочок на ногах.

Судинні зірочки на ногах деякі фахівці вважають тільки косметичним дефектом, але більшість з них схиляються до думки, що це перша ознака наступаючої варикозної хвороби. Саме тому боротися з цією проблемою потрібно, незважаючи на те, що сама вона не представляє практично ніякої небезпеки.
Інструкція
1
На початковій стадії захворювання слід використовувати різні мазі на основі екстрактів каштана і кінського волоса. Хоча дані речовини і не можуть боротися з уже наявними зірочками, вони здатні істотно сповільнити розвиток захворювання. Також можна звернутися до лікаря, який призначить курс препаратів для підвищення еластичності судин і відновлення мікроциркуляції.
2
Багато хірургів і флебологи радять позбутися судинних зірочок на ногах за допомогою микросклеротерапии. Її можна застосовувати не тільки на ногах , але й на будь-який інший частини тіла. Суть даної процедури полягає в тому, що в судини і капіляри вводяться тонкі голки зі склеює растром. Як правило, процедура практично безболісна, але відчуття кожного пацієнта залежить від його порога чутливості. Проте, слід пам'ятати, що повністю видалити судинну сіточку не вдасться, незначні сліди все ж можуть залишитися навіть через кілька процедур.
3
У тому випадку, якщо сіточки є ознакою більш глибокого ураження вен на ногах (як воно часто і буває), хворим для того, щоб позбутися від судинних сіточок, показано носіння компресійного білизни. Ступінь компресії визначається індивідуально. Деякі вважають, що оскільки ця патологія може виникати через проблеми з кровообігом в нижніх кінцівках, для поліпшення ситуації необхідно щодня робити масаж. Сама по собі ідея не така погана, але займатися цим повинен тільки професіонал, так як необережним рухом можна принести значно більше шкоди, ніж користі. А от від високих каблуків доведеться відмовитися.
4
Існують також і інші методи боротьби з цим захворюванням, такі, як лазерна терапія, фотокоагуляція і електрокоагуляція. До кінця їх вплив на організм ще не вивчено, а технічної бази для здійснення подібних операцій недостатньо, тому вони практично не застосовуються.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=wmvDQoz15OY