Як позбутися від запотівання скла. усунути запотівання скла авто.

Настання холодів автолюбитель зауважує вранці по запітнілим стеклам свого автомобіля. Обігрів салону грубкою і відкриття вікон частково вирішують проблему. А як швидко видалити раптове запотівання лобового скла в русі?
Інструкція
1
Спочатку усуньте очевидні причини підвищеної вологості в салоні машини. Просушіть мокру обшивку сидінь, приберіть вологу або лід з килимків.
2
Допоможе позбутися від запотівання стекол простий періодичний огляд місць автомобіля, в яких може порушитися герметичність: регулятори дзеркал, вхід антенного кабелю, ущільнювачі стекол і дверей. Волога не повинна потрапляти в салон.
3
Усунути запотівання можна примусовим зниженням вологості. Для цього частіше провітрюйте салон і відкривайте бічні стекла навіть взимку. Приплив свіжого повітря дієвий засіб від запотівання , навіть при встановленій системі вентиляції. Відрегулюйте потоки вентильованого повітря, спрямувавши їх на лобове скло і на передні бокові.
4
Ранкове запотівання стекол, якщо є достатньо часу усувається простим прогреванием салону і прочиненими стеклами.
5
Автолюбителі радять взимку, приїхавши на теплій машині, хвилини на три відкривати двері і вихолоджувати салон. Вранці скла на такій машині будуть чистими.
6
Якщо взимку машина стоїть в гаражі, можна трохи відкрити одне з вікон.
7
Головне правило: щоб позбутися від запотівання стекол, зробіть їх обдув повітрям вуличної температури. В сучасних автомашинах для цього використовуйте режим «забір повітря з вулиці». При цьому направте потік повітря в салоні на вітрове скло і бічні стекла. На повну потужність, якщо вікна запотіли в русі, або при посадці нового пасажира. Це найефективніший спосіб швидкого видалення вологості на стеклах. Спробуйте і звикнете. Убезпечите себе і близьких.
8
Врятує від вологості включення кондиціонера, але пам'ятайте, при температурі повітря нижче -5? С, його включати категорично заборонено!
9
Боротьбу з запотівання стекол можна виконувати за допомогою Антизапотівателі, які продаються у вигляді аерозолі і располіровивать на склі м'якою тканиною. Аерозолі за способом дії бувають двох видів. Перші не дають утворюватися краплям, а другі - відштовхують вологу. Щоб засіб ефективно діяло, необхідно ретельно розтирати його 30-40 секунд на склі з боку салону. Перед обробкою аерозоль знежирте скло будь-яким спиртовмісних розчинів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=HiZia-7Utrs