Як обмежити себе в їжі і схуднути.

Повне або часткове обмеження в їжі є одним із способів боротьби із зайвою вагою. Схуднення відбувається завдяки скороченню кількості жирів, що надходять в організм разом з їжею. При частковому обмеженні в їжі застосовуються дієти.
Інструкція
1
Очистіть свій організм. Очищення дозволяє привести організм в природний стан і підготувати його до дієт або голодування. Дотримуйтесь підготовче голодування, приділіть голодуванню 24-48 годин на н їжі лю протягом двох-трьох місяців. Промийте кишечник, як мінімум за місяць до початку голодування, для цього використовуйте звичайні клізми.
2
Виключіть шкідливу їжу. За н їжі лю до початку дієти або голодування виключіть з раціону м'ясо, жирну і гостру їжу, страви з приправами, а так же алкоголь. Скоротіть споживання борошняних виробів, погано перебріхувати продуктів. Вживайте молочні продукти і їжу рослинного походження (фрукти, овочі).
3
Усуньте психологічні перешкоди. Не залишайте шкідливу їжу на увазі, важку і жирну їжу ставте у віддалені місця холодильника. Молочні продукти, овочі і фрукти розташуйте на видному місці. Таким чином, скоротіть візуальний контакт з висококалорійними продуктами до мінімуму, повністю замінивши їх низькокалорійною їжею.
4
Опр їжі літі графік сну і неспання. Відзначте час, у який вам найлегше засинати і прокидатися. Не заважайте собі, організм повинен сам вибрати зручний для нього графік. По можливості, не ставте будильник, дозвольте собі прокинутися самостійно. Потягніться при пробудженні, зробіть кілька глибоких вдихів і видихів.
5
Почніть голодування або дієту. Опр їжі літі їх терміни. Складіть графік прийому їжі в разі дієти. Вживайте тільки свіжі продукти, що відповідають обраному курсу дієти. Пийте багато води. Уникайте фізичних перевантажень.
6
Слідкуйте за своїм станом. Ведіть регулярні записи результатів дієти або голодування. Відзначайте в записах ваше фізичний і психічний стан протягом всього курсу. При необхідності зверніться за консультацією до лікаря.
7
Закріпіть отримані результати. По закінченню курсу дієти або голодування дотримуйтеся помірно-калорійного харчування. Їжте більше овочів і фруктів. Не зловживайте м'ясної і важкою їжею. Дотримуйтесь графік сну. Приділіть годину часу на вечірню прогулянку.
Небагатьом людям вдається ефективно сидіти на суворій дієті для схуднення і обмежувати себе в їжі. Тому слід активно зайнятися фізичними вправами, які допоможуть вам скинути зайві кілограми і досягти бажаних результатів.
Вам знадобиться
  • - килимок;
  • - гантелі.
Інструкція
1
Перш за все, ви повинні володіти великим бажанням позбутися від зайвих кілограмів, тільки тоді ви зможете домогтися результату. Якщо тренування будуть нерегулярними і короткочасними, якщо ви будете займатися через силу без особливого бажання - позитивної динаміки вам не видать, ви залишитеся в тій же фізичній формі, з якою і починали вправи. Тому зберіть всю волю в кулак і твердо поставте перед собою мету, приступите до занять.
2
Рекомендується займатися три рази на тиждень з проміжком в один день. Найбільш сприятливий час для проведення тренувань з 11 до 13 годин або з 17 до 19 годин. Кожен комплекс вправ ефективний протягом трьох-чотирьох тижнів, після цього ваш організм повністю адаптується до навантажень, їх потрібно буде збільшити або змінити комплекс.
3
Почніть тренування не раніше, ніж через три години після прийому їжі і не менше двох годин до сну. Будь-яке тренування повинна починатися з ретельної розминки та підготовки організму до вправ. Для цього підходить біг на місці з підніманням колін, достатньо всього три-п'ять хвилин. Потім відведіть такий же час на нахили торсу вліво, вправо, вперед і назад, а також на махательних і обертальні рухи руками для ретельного розігріву плечових суглобів.
4
Поставте ноги на ширині плечей, ступні притисніть до підлоги, руки покладіть на талію або тримайте за головою. Почніть присідати якомога нижче. Сідайте на вдих і поверніться у вихідне положення на видих. Спина при виконанні вправи повинні залишатися прямій, не нахиляйтеся вперед. Дана вправа змусить худнути внутрішню сторону стегон і м'язи сідниць. Починайте з одного підходу по двадцять повторень, поступово дійдіть до трьох підходів з паузою не більше однієї хвилини. Через кілька тижнів візьміть в руки гантелі і поступово збільшуйте масу.
5
Поставте руки на пояс і зробіть довгий крок однією ногою вперед. Зробіть глибокий вдих і опустіть коліно протилежної ноги до самої підлоги, на вдиху поверніться у вихідну позицію. Чергуйте ноги. Дана вправа зменшує обсяг стегон і робить їх більш стрункими. Починайте вправи з одного підходу по п'ятнадцять разів для кожної ноги, поступово доведіть до трьох підходів по тридцять повторень.
6
Для наступної вправи вам буде потрібно довга гімнастична палиця півтора метра. Покладіть її за плечі і візьміться руками за краї. Нагніться вперед, зберігаючи при цьому ноги на ширині плечей. Торс повертайте таким чином, щоб його можна було скручувати якомога сильніше. Вправа допоможе позбутися від зайвих сантиметрів на талії. Починайте з одного підходу по двадцять п'ять повторень, дійдіть до трьох підходів по тридцять разів.
7
Ляжте на підлогу, попередньо постеливши килимок, і витягніть руки уздовж тулуба. Зігніть ноги в колінах і на видиху повільно підніміть їх над головою. На вдиху опустіть у вихідне положення. Дана вправа допоможе усунути жирові тканини і підтягне живіт. Зробіть максимальне число повторень в один підхід, з часом дійдіть до трьох повторень.
8
Для ефективності вправ для схуднення здійснюйте тривалі прогулянки на свіжому повітрі, більше рухайтеся і бігайте вранці. Все ж рекомендується виключити з раціону солодощі та жирну їжу, борошняні вироби. Почніть практикувати розвантажувальні дні. Хоча б раз на тиждень харчуйтеся сирими овочами та фруктами.