Як укласти немовляти.

Більшу частину доби новонароджене немовля перебуває у сні. І щасливі ті батьки, чиї діти не відчувають проблем зі сном. Але якщо дитина спить погано, часто прокидається, вередує, це відбивається не тільки на його самопочутті, але і на стані батьків. Як укласти немовляти спати і забезпечити здоровий сон для нього і його мами з татом?
Інструкція
1
Для немовляти дуже важливу роль грає дотримання режиму. Завжди укладайте дитину спати в один і той же час. Скоро цей процес стане для нього звичним, і малюк сам почне засипати вчасно.
2
Купайте дитини безпосередньо перед тим, як вкласти спати. Тепла ванна надає розслабляючу дію, після неї малюк засне швидше.
3
Досить часто дитина засинає поруч з вами, в батьківському ліжку. І ви не знаєте, як перекласти малюка в його власне ліжечко, щоб він не прокинувся. Перебуваючи поруч з мамою, дитина відчуває її заспокійливу тепло. І якщо перекласти його в непрогріту ліжко, він напевно прокинеться через зміну температури. Зігрійте ліжечко малюка за допомогою грілки і тільки тоді перекладайте в неї.
4
Візьміть дитину на руки і погодуйте. Після того, як малюк наївся, не поспішайте укладати його в ліжко. Покачайте немовляти , тихенько наспівуючи йому пісеньку. Ритмічне погойдування, звук вашого серця, тиха мелодія діють заспокійливо на крихітку і допомагають йому міцно заснути. Чудово, якщо малюк спить у колисці: навіть якщо він закапризував вночі, ви завжди зможете заспокоїти його, просто простягнувши руку і похитавши колиску.
5
Дитина продовжує вередувати, і мама сильніше розгойдує і трясе його на руках. Начебто все гаразд, зрештою, малюк заснув. Діти вередують, коли сильно втомлюються, і ваша тряска не розслаблятися його, а всього лише заважає плакати. Якщо ви будете постійно сильно трясти малюка, він звикне до такого способу і засипати буде тільки коли дуже втомиться. І ви будете з кожним разом розгойдувати його все довше, що, в кінцевому рахунку, не принесе користі ні вам, ні йому.
6
Дуже добре маленькі діти засинають на свіжому повітрі. Перед сном погуляйте з дитиною, а якщо немає такої можливості, добре провітріть приміщення, в якому спить ваш малюк.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=CzKQiae52ik