Як дізнатися, що у мене ожиріння. Як дізнатися що в мене зайву вагу.

Останнім часом вас часто переслідує задишка. Відчувається якась важкість у всьому тілі. Вечорами набрякають ноги. Важче стало нахилятися. Від колишньої активності не залишилося і сліду. Ви одужали. Невже це ожиріння ?
Інструкція
1
Для того, щоб дізнатися відповідь, виміряйте ваша вага і виконайте нескладні розрахунки. Вам, насамперед, слід дізнатися ваш ідеальний вагу. Визначте його по одній з наведених формул: (Зростання в см - 100) х0,85 = ваш ідеальний вес.Рост в см - 100 = ваш ідеальний вес.Рост в см х обсяг ваших грудях в см/240 = ваш ідеальний вагу.
2
Тепер визначте, на скільки відсотків ваша вага перевищує ідеальний.100 х ваша вага/ваш ідеальний вага - 100
3
Якщо ви виявили, що ваша вага відрізняється від ідеального не більше, ніж на 10%, не переживайте. Ожиріння вам не загрожує. Звичайно, не завадить підтримувати фігуру, але ви можете себе привітати - ваша вага близький до оптимального.
4
У випадку, якщо показник склав близько 15% - задумайтеся. Ви почули перший тривожний сигнал. Змініть ваше життя і раціон харчування, інакше незабаром ви зіткнетеся з проблемою ожиріння.
5
При першому ступені ожиріння показник складе 15-29%. Поки ви можете не відчувати незручностей, пов'язаних із зайвою вагою. Навколишні стверджують, що їм симпатична ваша мила легка повнота. Вам вирішувати, чи залишатися такою або спробувати досягти ідеальних параметрів.
6
Друга ступінь характеризується показником в 30 - 45%. Але це поки ще не робить серйозного впливу на ваше здоров'я. Ви виглядаєте як Пампушка, і, можливо, це вам йде.
7
Третя ступінь - перевищення вашого ідеального ваги на 50 - 99%. Оцініть ваш стан реально. Крім фізичних незручностей ви ризикуєте отримати масу неприємних і досить серйозних захворювань: таких, як гіпертонія, цукровий діабет, серцево-судинні хвороби.
8
Четверта ступінь - перевищення ідеальної ваги на 100% і більше. Швидше за все, ви вже отримали набір відповідних захворювань, і в ваших органах відбулися патологічні зміни.
9
Якщо ви відчуваєте себе некомфортно і вважаєте, що причина криється в зайвій вазі, не варто задаватися питанням: «Як дізнатися, що у мене ожиріння ?». Можливо, краще просто зайнятися своєю фігурою серйозно? А перед цим відвідати ендокринолога, який допоможе вам вирішити проблему зайвої ваги.