Як оформити сімейний альбом. Як зробити сімейний альбом своїми руками.

В наше життя міцно увійшли цифрові технології. Ми розміщуємо фотографії в свої комп'ютери і дуже рідко відкриваємо ці папки з пам'ятними моментами. Раніше все було по-іншому ... Важкі альбоми з пожовклими сімейними фотографіями, теплі спогади дитинства, як ніби час вирішило заглянути вам у душу. Зараз оформляти фото альбоми стало зовсім не модно. Але красиво зробити пам'ятний альбом своїми руками, який стане не просто фотоальбомом, а цілою історією вашого життя, зовсім не важко.
Вам знадобиться
  • - будь альбом за вашим вибором, з щільними листами;
  • - різнобарвна папір;
  • - ножиці;
  • - клей;
  • - фарби або фломастери, залежно від вашої майстерності;
  • - будь-який матеріал, який можна використовувати для оформлення альбому.
Інструкція
1
Можливо, альбом буде дитячим, а може бути зв'яже кілька поколінь вашої родини, буде присвячений якомусь важливій події вашого життя. А може, ви хочете зробити оригінальний подарунок. Відберіть фотографії, які ви бажали б розмістити в ньому. Залежно від змісту потрібно вибрати оформлення. Розміщувати фотографії на сторінці необов'язково строгими лініями. Цілком прийнятно приклеїти їх під кутом або навіть куточками друг на дружку. Особливо ефектно виглядає в такому варіанті серія фото з незначним зміною композиції. Не ставте на одній сторіночці кілька великих портретних фото або безліч дрібних. Поєднуйте портретні фото з виконаними в повний зріст або з груповими фотографіями.
2
Для дитячого альбому підійдуть яскраві кольори, веселі картинки, вирізані з дитячих журналів або кольорового паперу, різні готові наклейки. Якщо альбом починається з народження дитини, то можна прикріпити метрику з пологового будинку, перші пінетки малюка. Між фото добре робити підписи, малюнки, приклеювати кумедні картинки. Для цих цілей стануть в нагоді і яскраві фломастери, і тасьма і стрічки, і блискучі лаки для нігтів, і сухі квіти і листя, і блискітки, які можна закріпити на клей. Написи легко вирізати з сторінок журналів як готові, так і по буквах. Креативні натури, можливо, захочуть прикрасити сторіночки розфарбованими фігурними макаронами, складаючи з них міні-панно. Для оформлення сторіночки з фотографіями відпустки на морі підійдуть «пісок» з манки або крупи, наклейки морських мешканців. Якщо малюк вже підріс для допомоги у виготовленні альбому, доручіть йому вирізати або просто порвати шматочками і пом'яти грудочки кольорового паперу для оформлення, потім приклеїти. Він буде гордий собою і щасливий, що приймав участь у такому важливому і веселому справі!
3
Альбом, в якому хочеться з'єднати кілька поколінь, вимагає вдумливого підходу для кожної його сторінки. Так, для сторіночок, присвячених старшим членам сім'ї, будуть доречні стримані тони і фарби. Можна використовувати папір ручної роботи з квітами та листям. Сюди підійдуть так само старі газетні вирезкі.Для весільних фото гарно виглядатиме мереживо і білі атласні бантики.
4
Які б способи оформлення сімейного альбому ви не використали, дотримуйтеся принципу - головними в ньому є фотографії. Не перевантажуйте його декоративними елементами і фарбами. Нехай на сторінці буде трохи доповнень, але вони підкреслять фото і виділять їх, а не загубляться в барвистому різноманітті картинок, написів, бантиків, наклейок. І тоді, взявши в руки дорогі вашому серцю пішли миті, ви поринете в приємні спогади радості, печалі, любові і щастя.