Як зробити душовий піддон. Як зробити піддамся під душову кабіну.

Останнім часом стало дуже модно встановлювати душові кабіни. Що дуже недорого, зручно і просто. Кожен чоловік зможе встановити душову кабіну у себе вдома, не докладаючи особливих зусиль. Єдина проблема може бути в установці душового піддону . Але не варто відразу опускати руки - з нашими порадами ви впораєтеся і з цим завданням.
Інструкція
1
Визначте який тип і яку форму піддону ви хочете встановити в своїй ванній. Піддони бувають трьох видів: плоскі (висота 10-17см), глибокі (25-35см) і суперплоскі (6-12см). За формою вони можуть бути круглими, квадратними, кутовими трикутними або навіть чотирьох-п'яти-шестикутними.
2
Після того як ви визначитеся з вибором, можна перейти до встановлення. Видовбати в цементній стяжці підлоги майданчик (яму) розміром, відповідним піддону. Не забудьте, що вам необхідно залити кріпильної сумішшю не тільки днище майданчика, але і її стінки, а тому яма повинна бути мінімум на 3 см більше площі піддону .
3
Визначтеся з місцем знаходження зливного отвору: це залежатиме від того, де на піддоні знаходиться проріз на стік води.
4
Зробіть каналізаційну розводку. Щоб в систему не потрапив будівельне сміття, на час монтажу піддону бажано накрити труби заглушками.
5
Вирівняти майданчик цементною сумішшю або стяжкою для підлоги. Вставте піддон і відрегулюйте його висоту за допомогою ніжок. Зверніть увагу, що викручувати їх на всю висоту не рекомендується.
6
Ще дуже важливий момент при установці: піддон повинен бути трохи під нахилом, щоб вода могла безперешкодно потрапляти в зливний отвір.
7
З'єднайте слив піддону з каналізаційною системою і укладіть гнучку підводку так, щоб вода не накопичувалася і не застоювалася в ній. Зверніть увагу на те, що для ремонту труб в подальшому ще при монтажі вам потрібно продумати систему доступу до них. Доцільно зробити спеціальні люки доступу або прокласти частина труб не поверхні підлоги, а потім закрити декоративним екраном.
8
Обробіть краю ями, укладіть при необхідності кахель або інше підлогове покриття, приховайте стик з піддоном спеціальним бордюром. Зніміть захисну плівку з виробу. Тепер можна монтувати душову кабіну.
Зверніть увагу
Піддони виготовляються з високоякісних матеріалів, таких як акрил, чавун або кераміка. Вони мають антиковзне покриття і добре піддаються чищенню та прибирання
Виконаний з того ж матеріалу, що і душова кабіна, піддон є її базовою частиною, але не завжди, на відміну від головного сантехнічного пристрою, задовольняє запити споживачів. Піддон може бути занадто слизьким, незручним за формою або з яким-небудь іншим вадою. У цьому випадку потрібно просто вибрати більш відповідний, причому зовсім не обов'язково міняти саму кабіну на нову.

Піддони з емальованого металу

Для виготовлення даного типу піддонів звичайно використовується сталь товщиною в 2-4 міліметра, яка потім покривається емаллю будь-якого кольору із зовнішнього боку. Таке сантехнічне обладнання, згідно з заявкою виробників, здатне витримувати удар 200 грамового металевої кулі, що впав з метрової висоти, який не нанесе поверхні видимих поврежденій.Емаль, що збільшує товщину сталі, виконує не тільки декоративні функції, але й поглинає шум від стікає в душовій води, поглинає вібрацію і швидко нагрівається, роблячи піддон теплим для ніг.
Такий піддон легкий і простий у використанні, в тому числі за рахунок того, що добре миється - бруд на поверхні емалі не затримується в силу відсутності на ній дрібних пор.
Як правило, такий виріб встановлюється на спеціальні ніжки або підставку/опору, що забезпечує піддону велику стійкість при експлуатації. Вироби даного типу, виконані з емальованого металу, досить демократичні за своєю ціною і мають тривалий термін служби.

Акрилові піддони

Матеріал виготовлення - санітарний акриловий пластик з товщиною шару в 4-6 міліметрів. До переваг даного виконання піддонів відносяться: низький рівень теплопровідності, досить невелику вагу і гігієнічність, що особливо важливо для сім'ї з великою кількістю человек.Обикновенно внутрішня сторона таких піддонів армується волоконним склопластиком з допущенням поліефірних смол в складі.
Виробники постачають своє обладнання додатковим напиленням, за рахунок чого на піддонах набагато повільніше утворюється дратівливий домогосподарок наліт і не видно дрібні подряпини.
В конструкцію акрилових піддонів також входять заставна плита в 16 міліметрів на дні пристрою і металевий каркас із сталі або алюмінію, що знижує ризик деформації піддону. За рахунок даних якостей і особливостей конструкції сантехнічне обладнання, хоча і менш довговічне, ніж металеве, але легко миється, зберігає тепло для ніг і має хороше заземлення.

Піддони з литого мармуру

Товщина піддонів даного виду - від 2 сантиметрів штучного мармуру, виготовленого з гранітної крихти і клейового складу. Це дуже міцне сантехнічне пристрій з низьким коефіцієнтом ковзання після попадання на нього води.Ето, мабуть, сама довговічна різновид піддонів, яка прекрасно поглинає шум від падаючих крапель води всередині душа, а також надає великий вибір колірних рішень і фактур.

Інші матеріали виготовлення

Спеціалізовані магазини пропонують своїм клієнтам і дешевші піддони, виготовлені з чавуну і кераміки. Проте їх купують і використовують набагато меньше.Чугунние піддони володіють таким негативним властивістю, як низька шумоізоляція, а другий тип сантехнічного обладнання дуже крихкий і легко виходить з ладу через відколів або надломів.