Як почистити краватку.

Галстук додає солідності і є головним акцентом в діловому костюмі чоловіки. Проте залишки обіду на ньому, засмальцьований кінчик або запилена лицьова сторона рушать всі плани господаря краватки призвести бездоганне враження на ділових партнерів. Незалежно від того, наскільки ви ретельно стежите за своїм зовнішнім виглядом, ваш краватка в кінцевому підсумку може просто забруднитися від частого носіння. Знаючи нехитрі способи ручної чистки краватки, ви зможете дати друге життя улюбленій мобільний додаток.
Інструкція
1
Перевірте етикетку, щоб визначити тип тканини краватки, дізнатися рекомендації виробника і можливість впливу хімічними очисниками. Якщо краватка шовковий або на ньому стоїть попередження «Не прати» - щоб не зіпсувати тканину, утримайтеся від використання порошку і прання в машинці.
2
Дійте відразу, як тільки забруднили краватку. Чим довше пляма від їжі або чого-небудь ще залишається на краватці, тим більша ймовірність того, що ви не зможете видалити забруднення повністю.
3
Промокніть пляма чистою тканиною. Не тріть пляму, так як це дозволить забрудненню проникнути в структуру тканини і зменшить шанси на його виведення.
4
Посипте жирну пляму дитячою присипкою або крохмалем. Залиште на кілька годин, потім смахніте пудру пензликом або м'якою щіткою. Тальк і крохмаль чудово поглинають будь-який жир, що запобіжить його вбирання в тканину краватки.
5
Змочіть краватку газованою водою або тоніком, але не занурюйте в газовану воду весь аксесуар цілком. Намагайтеся не терти і не втирати пляма в тканину. Можна злегка поводити зубною щіткою, так немов ви чистите зуби. У разі недоступності содової, використовуйте звичайну воду.
6
Використовуйте професійні засоби для виведення плям для дбайливого видалення плям з делікатних кольорових тканин. Але попередньо їх варто протестувати на області, непомітною для ока. Наприклад, капніть плямовивідник на задню сторону краватки, щоб переконатися, що він не знебарвить і не зіпсує ваш улюблений предмет гардероба.
7
Якщо всі спроби домашнього виведення плям виявилися малоефективними, знайдіть хімчистку (краще за рекомендацією колег і друзів), яка спеціалізується на чищенні краваток. Професіонали зможуть впоратися з забрудненнями без шкоди для форми і кольору краватки, однак це може зажадати його повної реконструкції і коштувати досить дорого. Оцініть всі «за» і «проти». Можливо, покупка нового краватки може виявитися економічно ефективним рішенням, ніж боротьба з застаревшим забрудненнями на старому і поношеному аксесуарі.