Як намалювати тигреня. намальовані тигренята.

У світі існує безліч різних мультиплікаційних фільмів, де тигри зображені по-різному. Десь вони намальовані дуже казково, наприклад закордонний герой Тигруля з діснеївського мультфільму «Пригоди Вінні-Пуха», а десь навпаки - дуже страхітливо і реалістично, наприклад кровожерний Шерхан в радянському багатосерійному мультфільмі «Мауглі».
Інструкція
1
Можна розглянути два варіанти того, як же все-таки намалювати тигреня самому - зобразити тварину цілком або віддати всю увагу тільки голові.
2
Щоб намалювати голову - визначтеся, де конкретно вона буде перебувати на аркуші паперу і намалюйте велике коло за допомогою циркуля. Всередині кола проведіть горизонтальну і вертикальну осі.
3
Далі зробіть начерки основних контурів голови, не натискаючи на олівець з великою силою, щоб потім можна було з легкістю стерти невдалі фрагменти. Голова повинна бути майже ідеальним колом. Малюючи голову тигреня , розташовуйте її злегка нижче плечей, щоб надати хижакові більш агресивне становище.
4
Трохи посуньте центр морди вліво від осі, так як тигр буде намальований впівоберта для більшої реалістичності малюнка. На верхній лінії чітко прорисуйте вуха (в основному, у всіх особин з сімейства котячих вони однакові), а в середині нижнього лівого сектора буде ніс, від якого можна легко позначити двома овалами щоки.
5
Відстань між очима буде рівнятися ширині носа. У зв'язку з тим, що тигр має витягнуте будова морди, нижня щелепа буде виходити за межі кола.
6
Плавними рухами з'єднайте щоки, ніс і очі, приділяючи увагу очам - вони повинні бути оточені темною товстою лінією. Зіниці у великих кішок круглі. Очі повинні бути злегка прикриті і тому зіницю малюйте ближче до верхнього століття. Наприкінці прорисуйте на всій площині голови асиметричні плями і смуги.
7
Для того щоб намалювати тулуб тигра потрібно звернути особливу увагу на зображення задньої частини. Так як передня частина у тигра трохи більше, ніж задня, то, по мірі промальовування тіла (починаючи від передньої частини і закінчуючи задньої), потрібно малювати розмір тулуба вже і вже. При цьому задні ноги зробіть дуже потужними.
8
Зовсім нескладно зобразити окрас тигреня - його смуги на тілі. Нехай при замальовці розташування ребер збігається з напрямком смуг, які іноді перериваються і в районі живота мають форму бумеранга, також прорисуйте кілька смужок у вигляді «тире». До речі, у жодного тигреня немає смуг, які б окольцовивалі його тіло повністю, не перериваючись.
Корисна порада
Якщо ви не впевнені у своїх силах - потренируйтесь для почала малювати окремі частини тигра. І навіть простий домашній кіт може стати для вас якимось зразком для вивчення котячих повадок і будови тулуба.