Як намалювати мультяшних котів. мультяшний кіт олівцем.

Кішки мають більші можливості тіла для вираження настроїв і намірів - це різні пози, манера триматися і пластика рухів. Намалюйте кішку, яка гуляє сама по собі, незалежну і вільну, як у відомому мультику.
Вам знадобиться
  • Бумага,
  • Карандаш,
  • Акварель,
  • Пастель,
  • Гелиевая ручка.
Інструкція
1
Приготуйте робоче місце і необхідні матеріали. Почніть малювання з простих форм (коло, овал, лінії), потім плавно переходите до малюнка. Берете чистий аркуш паперу й олівець, для початку малюєте голову у формі горизонтального овалу, у вигляді трикутника прорисуйте на голові вушка. Щоб зобразити шию, проведіть дві маленькі вертикальні смужки приблизно на 3 см, трохи перпендикулярно один одному. Далі починайте від першої смужки малювати гнучкий овал, покажіть його трохи вигнутим всередину. Від кінця тулуба у верхній частині намалюйте хвіст полудугой. Потім намалюйте тонкими лініями дві передні лапи, одна вигнута, як би кішка робить крок вперед. Далі прорисуйте дві задні, при цьому права лапа повинна бути трохи піднята (рис. 1).
2
На мордочці в середині овалу малюєте кішці носик і лобик. Потім починаєте малювати очей у формі трикутника під кутом 30 градусів, кінець кута розташований на одній лінії з носиком. Нижче від носа накресліть посмішку кішки до рівня очей. Вусики намалюйте поруч з посмішкою. Три вусика достатньо, повинні бути середнього розміру (рис. 2).
3
промальовується твердим олівцем головні деталі і саму кішку, з овалу робите тулуб кішки. Зайві лінії зітріть. Надайте трохи жвавості на мордочці, попереду тулуба і на лапах зобразите шерсть, що виходить за лінії у формі зигзага. Закінчите форму вух, проведіть риску по середині лапок. Перед оком зобразите у кішки трохи піднесений повіку. Зіниця повинен бути спрямований назад - кішка дивиться, не повертаючи голови (рис. 3).
4
Червоної акварельною фарбою зафарбуйте кішку, залиште очі білими. Дайте висохнути хвилин 10, потім білою пастеллю, на краях розфарбуйте мордочку, грудку і лапи. На вушках зовні теж додайте дрібні відблиски пастеллю. Найдрібніші деталі домалює, не забудьте додати зіницю кішці. Чорної гелиевой ручкою обведіть всі лінії, очі, лапи, хвіст (рис. 4). Кішка готова!