Як заробити візництвом.

Один з найпростіших і доступних способів заробити - зайнятися приватним візництвом . Мільйонером таким чином ви навряд чи станете, але отримати за свою працю гідні гроші можна буде завжди.
Вам знадобиться
  • Хоча б невеликий стаж водіння - обов'язково. Тільки-тільки отримавши права, займатися приватним візництвом не варто.
  • Своя машина. Для того, щоб заробити приватним візництвом, хоч і дуже бажана, але необов'язкова. Безкінні »можуть при бажанні працювати на машині фірми-таксі.
Інструкція
1
Для початку треба вирішити - чи будете ви працювати на себе або на боса. У першому випадку ви можете або зайнятися приватним візництвом на свій страх і ризик, як "бомбила", або офіційно реєструватися індивідуальним підприємцем, а значить: платити податки і відрахування державі, на першу вимогу пасажира видавати чек, проходити довгі бюрократично процедури. У другому - ви станете найманим працівником, але все одно можете вважатися вільним таксистом, т. К. Більшість фірм працюють з водіями за дуже простою схемою: здаєш за зміну певну суму, все, що понад - кладеш в кишеню. Якщо права є, але немає машини, транспорт дадуть в користування, навіть з можливістю викупу.
2
Ідеально, якщо в цей бізнес вас введе, порекомендує, більш досвідчена людина. Так ви уникнете конфліктів з іншими легальними і нелегальними таксистами.
3
Прорахувати, яку суму ви плануєте заробляти за зміну або в день, за тиждень, за місяць. Але не по-максимуму, при повній завантаженості, - так все одно не ніколи вийде, а мінімально. Якщо ви побачите, що заробити приватним візництвом все одно можна, починайте таксувати.
4
Вивчити територію (місто, район), де ви плануєте працювати. Це можна зробити за довідником і на місці - поїздивши самому або з більш досвідченим водієм. Вам на допомогу - паперові карти, Інтернет-карти. І просто чудово, якщо у вас є навігатор. Купувати цей пристрій спеціально для приватного візництва - додаткові витрати. Але якщо ви серйозно мають намір заробляти приватним візництвом , покупка навігатора може бути виправданою.
5
Пройти медкомісію. На офіційній роботі вас це зробити зобов'яжуть. На неофіційній це все одно буде дуже корисно - для себе. Хто знає, можливо, вам не те, що не можна займатися приватним візництвом , а взагалі потрібно терміново лікувати якесь серйозне захворювання.
6
Шукати клієнтів. Якщо ви працюєте на фірму, замовленнями вам забезпечуватиме диспетчер. Якщо на себе, то і крутитися доведеться самому. Найдохідніші час - вранці, коли народ поспішає на роботу і, відповідно, вечір - час пік, коли люди повертаються додому. Якщо вийде, можна брати відразу чотирьох пасажирів, наприклад, із зупинки - вони все одно їдуть в одну сторону. У невеликих містах народ, як правило, їздить на заробітки в райцентр, з Підмосков'я - до столиці. Громадський транспорт в години пік переповнений, за ту ж ціну, скільки коштує поїздка в електричці або автобусі, можна набирати пасажирів на всі вільні місця в своїй машині і возити їх швидко і з комфортом.
Зверніть увагу
Найкращі місця для пошуку пасажирів - вокзали, аеропорти, ринки, великі магазини, зупинки. Але якщо ви працюєте на свій страх і ризик, готуйтеся відстібати пристойну суму «таксистської мафії». Бути може, вам навіть взагалі ні за які відрахування не дадуть заробляти на хороших місцях, бо вистачає своїх бажаючих.