Як зробити вітряну електростанцію.

Цілком можливо зробити вітряну електростанцію, або вітряк, самостійно. Уже давно людям в голову прийшла думка використовувати енергію вітру в своїх цілях. А що особливо актуально в сучасному світі - так це економічність і екологічність вітрогенератора.
Інструкція
1
Логічно припустити, що всі вітрові установки приводяться в дію силою вітру. До речі, якщо говорити про потужність вітряної електростанції, то вона залежить від площі. А справа вся в тому, що вітер сприймає лопаті не окремо, а як диск. Тому кількість лопатей неважливо. При розрахунку потужності враховується тільки площа. Інша, не менш важлива, характеристика - бистроходность. Тобто величина, яка показує у скільки швидкість обертання лопатей більше швидкості вітру.
2
Вибираючи електрогенератор для вітряка, пам'ятайте, що вам потрібен генератор, який видає електроенергію при обертанні. При будівництві вітряка, ви неодмінно зіткнетеся з проблемою відсутності підходящих генераторів. А купити придатні досить складно. Тому доводиться використовувати те, що є, з готового. Вибір, в общем-то, небагатий. В першу чергу, це крокові двигуни, автомобільні генератори, двигуни з постійним магнітом. Загалом, будь-які електродвигуни.
3
В якості лопатей скористайтеся пропелером від будь-якого вентилятора. Або якщо такого немає в наявності, ви можете зробити його подібність. З'єднайте один з одним від 3-х до 5-х звичайних лінійок. Пам'ятайте, що важливо не кількість, а площа лопатей. На малюнку показано, як скріпити лопаті з опорою. Досягніть того, щоб проміжки між лінійками були рівними.
4
Далі з'єднайте пропелер з генератором так, як показано на кресленні. Якщо генератор не працює, знайдіть одну з трьох можливих прічін.- Ні вітру, тобто ваша вітряна електростанція коштує не проти ветра.- Відсутня контакт з лампочкою або іншим прібором.- Неправильне полярність генератора, або лопаті пропелера коштують не так, як потрібно.
Запасна батарейка для кишенькового ліхтарика є неодмінною предметом спорядження кожного туриста. Але енергію батарейок доводиться економити. Не переживайте, в ваших силах змайструвати похідну електростанцію , яка буде важити стільки ж, скільки і батарейка, а місця займають не набагато більше.
Інструкція
1
Як генератор нашої похідної електростанції можна використовувати будь мікроелектродвигунів постійного струму зі збудженням від постійних магнітів. Джерелом енергії служитиме вітер.
2
Підбираючи електродвигун, намагайтеся використовувати той, у якого ротор обертається найлегше. Підійдуть мікроелектродвигуни типу МДП-1. Найменшу по габаритам електростанцію ви отримаєте при використанні мікродвигуна, який застосовується в моделях залізниці, вироблених в Німеччині. А найбільшу потужність видасть двигун типу ПД-3 (він найбільш важкий з усіх).
3
З денця консервної банки виготовте пропелер. Число лопатей може бути різним - від 8 до 12. Кут нахилу лопатей повинен становити близько 30 градусів. В центр пропелера впаяти бобишку, яку можна виточити на токарному верстаті. В бобишками просвердлите отвір і наріжте різьбу під гвинт М3.
4
Оскільки вітер має схильність змінювати напрямок, доповніть конструкцію флюгером. Виготовте дерев'яну дощечку довжиною 300 мм, виконайте в ній паз за розмірами електродвигуна. Двигун прикріпіть дротом або гумками від аптечних пляшечок. В центрі дощечки (ближче до двигуна) просвердлите отвір і зміцните в ньому на штирі з дроту флюгер. На кінці дощечки вбийте цвях, до якого буде кріпитися хвостовик (стрічечка або носову хустку).
5
Електростанція готова. Вона зможе працювати і на ходу навіть в безвітряну погоду, якщо йти швидким кроком. Краще всього використовувати лампочку на 1,5 В.
6
Принцип дії електростанції простий: генератор з пропелером укріплений на жердині. Від генератора до лампочці йдуть дроти. Пропелер провертається слідом за подихами вітру, в цьому йому допомагає флюгер. Пристрій легко розбирається на складові частини, основні вузли можна відремонтувати або замінити прямо в поході.
Корисна порада
Якщо домашніх умовах ви заміните лампочку на амперметр постійного струму або вольтметр, то вийде пристрій для вимірювання швидкості вітру. Для цього вам доведеться, звичайно, проградуювати шкалу приладу.