Як зняти грати радіатора на Lada Priora. Заміна решітки радіатора на Пріорі.

Багато автолюбителів після покупки транспортного засобу намагаються поліпшити зовнішній вигляд машини, довести до розуму заводські огріхи і так далі. Винятком не є і власники Lada Priora. На даній моделі популярний тюнінг решітки радіатора . Стара знімається і ставиться нова, так би мовити, більш стильна. Як же зняти рідну заводську ґрати?
Вам знадобиться
  • - викрутка;
  • - тонке шило.
Інструкція
1
По-перше, є два способи зняття решітки. Перший - зі зняттям бампера. Другий - без зняття бампера. Багато автовласників сперечаються, який з методів краще, але який оберете ви вирішувати вам.Ітак, зняття решітки зі зняттям бампера: Тут насамперед треба зняти бампер. Для цього від'єднайте провід маси від акумуляторної батареї.
2
Далі, зніміть бризговики двигуна. Відкрутіть знизу по три гвинти кріплення бампера до захисних кожухів крил.
3
Наступний крок - викрутити чотири гвинти кріплення бампера до переду кузова і два гвинти кріплення правого і лівого кожухів фар до бампера.
4
Потім ви повинні вивернути праворуч і ліворуч з боку арок коліс по два гвинти кріплення бампера до передніх крил і по одному гвинту кріплення до лівого і правого захисних кожухів крил.
5
Нарешті, останній крок - зніміть бампер, висунувши його вперед. Після цієї операції зняти ґрати радіатора не становить труднощів.
6
Другий спосіб - без зняття бампера: Вам потрібно тонке шило, щоб зняти ґрати .З лицьового боку решітки поперемінно праворуч і ліворуч через отвори кріплення решітки в бампері натисніть на фіксуючу шайбу.
7
Через деякий час зніміть всі шайби, які тримають ґрати. Спосіб досить неприємний. Після зняття решітки таким методом, у вас руки будуть покарбовані і подряпані шилом, але якщо ви цього не боїтеся, то можете сміливо його використовувати.
8
Також без зняття бампера ґрати радіатора можна зняти таким чином: Підніміть капот і зафіксуйте його упором.
9
Потім виверніть гвинти, які кріплять комбіновані ліхтарі до панелі переду автомобіля.
10
Потім зніміть ліхтарі, попередньо від'єднавши від них електропроводку. Потім викруткою поверніть на чверть обороту фіксують шайби.
11
Останній крок - вам потрібно злегка нахилити ґрати радіатора вперед, потім потягнути її вгору для зняття.