Як приміряти зачіску.

Кожна жінка хоча б раз у житті хотіла кардинальним чином змінити свій імідж, перефарбувати волосся в колір, протилежний своєму натуральному, поекспериментувати з довжиною волосся і різними способами укладання. І вже звичайно, будь відома одвічна проблема: власниці прямого волосся неодмінно хочуть мати розкішні локони, в той час як дівчата з хвилястим волоссям прагнуть їх всіляко випрямити. Як же дізнатися заздалегідь - чи буде новий образ вам до лиця? Адже прийняття неправильного рішення чревате зіпсованим настроєм і чималою сумою грошей, викинутої на вітер.
Вам знадобиться
  • - комп'ютерна програма з підбору зачісок.
Інструкція
1
Щоб приміряти новий образ - зачіску , колір волосся і навіть варіанти макіяжу і аксесуарів - скористайтеся спеціально створеними для цієї мети комп'ютерними програмами або on-line сервісами. Принцип їх роботи приблизно однаковий. Перший крок - купите диск з програмою або зареєструйтесь на одному з подібних сайтів.
2
Щоб почати примірку різних варіантів зачіски вам необхідно завантажити зі свого комп'ютера в програму або на сайт підбору зачісок вашу фотографію. Існують особливі вимоги до таких фотографіям. Ваше зображення на ній повинно бути анфас (тобто знято спереду), волосся потрібно забрати ззаду в пучок, щоб вони не закривали обличчя, бажано, щоб був мінімум косметики.
3
Після цього вам запропонують виконати деякі маніпуляції з вашим зображенням, щоб програма могла визначити розташування і розріз ваших очей, точки куточків губ і їх форму, і інші параметри для точної «приладки» елементів нового іміджа.Далее дотримуйтесь вказівок програми, що має інтуїтивний інтерфейс, який легко підкаже вам, що і де потрібно зробити, щоб вибрати зі списку, який Вас колір волосся, довжину зачіски, її форму, варіант укладання. Результати вашого вибору моментально будуть відображатися у вікні з вашим зображенням.
4
Пробуйте різні комбінації кольору волосся і зачіски, оцінюйте і вибирайте саме те, що вам підходить. Критично оцініть вашу зовнішність: знайдіть її головні недоліки і достоїнства, визначте тип зовнішності, форму обличчя. За допомогою грамотно підібраною зачіски і макіяжу можна багато чого скорегувати і створити свіжий привабливий образ.
5
Вибравши вподобані варіанти, обов'язково порадьтеся з майстром салону краси, який матиме справу з вашими реальними волоссям, втілюючи ваші мрії. Комп'ютерна примірка зачісок не замінить індивідуальної консультації у професійного стиліста, адже програма не враховує особливостей вашого волосся. Тому результати, отримані за допомогою комп'ютера, не варто сприймати як остаточний вердикт. Однак приблизне уявлення про те, як на вас виглядає та чи інша зачіска або колір волосся, ви, безсумнівно, зможете отримати.
Корисна порада
Подовжене особу можна візуально розширити об'ємної зачіскою або вкоротити за допомогою чубчика. При круглій формі обличчя можна спробувати трохи «витягнути» його за допомогою високої зачіски або подовженого волосся. Для трикутного обличчя краще вибрати зачіску, расширяющуюся донизу.