Як знайти файл підкачки.

Файли підкачки ("swap-file", "paging-file") - це необхідне розширення обсягу оперативної пам'яті вашого комп'ютера, так звана віртуальна оперативна пам'ять. Наявність файлів підкачки дозволяє швидше працювати всій системі.
Інструкція
1
Файли підкачки - системні приховані файли на жорсткому диску (pagefile.sys), які дозволяють процесору вашого комп'ютера швидше отримувати і обробляти інформацію, а значить і видавати кінцевий результат. Особливо вони необхідні для «слабеньких» комп'ютерів, з невеликою частотою процесора і малої оперативною пам'яттю. Якщо ваш комп'ютер часто «висне» на звичайних нескладних задачах, то вам прийде на допомогу віртуальна пам'ять.
2
Щоб створити файли підкачки заходимо в меню «Пуск» - «Панель управління» - «Система» - «Додатково» - «Швидкодія» - «Параметри» - «Додатково» - «Віртуальна пам'ять »-« Змінити ». Виставляємо «Особливий розмір» файлів підкачки (в Мб) для кожного з дисків. Підтверджуємо кнопкою «Поставити» і «ОК» .Не треба забувати, що файли підкачки - лише віртуальна пам'ять, а тому вони не можуть використовуватися як заміна оперативної - виключно, як допомога, тому обсяг файлів підкачки не може бути виставлений більше реального обсягу оперативної пам'яті, ніж в 2-3 раза.Но при повній відсутності або малому обсязі файлу підкачки теж можуть початися проблеми зі збоєм програм і навіть самої системи. З брак оперативної пам'яті комп'ютер може не справлятися з поставленими завданнями.
3
Можна встановити файли підкачки на всіх жорстких дисках або на всіх розділах одного жорсткого диска, але логічніше створити файли підкачки на тому диску, де встановлена операційна система вашого комп'ютера . Якщо вам важко у виборі обсягу вашої віртуальної пам'яті, то довіртеся системі - виберете «За вибором системи» та натисніть «ОК» .Якщо ж оперативної пам'яті вашого комп'ютера і так достатньо, то виберете пункт «Без файлів підкачки ». Для ефективної роботи більшості програм під Windows XP потрібно не менше 1024 Мб реальної оперативної пам'яті.