Як приватизувати землю в Україні. приватизація землі України.

Кожен громадянин України має право на безоплатну приватизацію землі згідно зі статтею 121 Земельного кодексу, який уповноважив передавати ділянку з державного фонду до місцевих Рад народних депутатів у районі, де розташована земля.
Вам знадобиться
  • Якщо ви зібралися приватизувати свою землю, вам необхідно підготувати наступні документи:
  • - копію всіх сторінок паспорта та ідентифікаційного коду.
  • - оригінал рішення місцевого самоврядування про отримання дозволу на приватизацію цієї землі.
  • - довідка відповідного органу про ваш користуванні конкретним земельною ділянкою.
  • - виписка з генерального плану забудови або проекту формування, де вказано розташування вашої ділянки, завірена органами місцевого самоврядування.
  • - акт встановлення та погодження меж цієї ділянки, знову-таки завірений в органах місцевого самоврядування. Обов'язково повинні бути підписи власників сусідніх земель.
  • - у разі наявності будівель на даній ділянці, необхідні документи на цю нерухомість.
Інструкція
1
Подаємо заяву в сільраду, в юриспруденції якого знаходиться ваш земельну ділянку. Обов'язково вказуємо розміри землі та мета її використання. Після узгодження з чиновниками, вам буде видано дозвіл на розробку та отримання технічної документації та проекту землевідведення.
2
Оплачуємо земельний податок.
3
Оформлення акта на землю і розробка проекту землевідведення для вашого участка.Для цього буде проведений завмер землі. Межі ділянки обов'язково узгоджуються з власниками сусідніх ділянок, про що також складається акт. Землевпорядники оформляють кадастровий план. Після того, як ваш проект для землевідведення буде узгоджений природоохоронними, санітарними та землевпорядними органами, комітетом архітектури та містобудування, місцева рада народних депутатів передає його до міської ради для прийняття рішення.
4
У разі затвердження проекту землевідведення робиться технічна документація, при розробці якої буде підтверджено ваше право на землю .
Зверніть увагу
Після того, як людина отримує на руки складений і підписаний акт на землю, він стає офіційним власником цієї ділянки.
Корисна порада
Для складання технічної документації потрібно: - геодезичні роботи - це опис та заміри території; - підписаний акт погодження меж з сусідніми ділянками; - право на забудову; - план розташування земельної ділянки, підписаний в органах місцевого самоврядування.