Як увійти в мережеву гру.

Мережеві гри придбали свою популярність завдяки тому, що гравці можуть не тільки здійснювати ігровий процес спільно або проти один одного, але і спілкуватися в ході гри, давати рекомендації, показувати свої вміння і виражати особисті пристрасті. Як же увійти в мережеву гру і стати її учасником.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер або ноутбук, підключення до локальної мережі або мережі інтернет. Встановлена гра з можливостями багато режиму.
Інструкція
1
Увімкніть комп'ютер і дочекайтеся повного завантаження всіх додатків, включених в автозапуск. Перевірте підключення комп'ютера до локальної мережі. Підключіть інтернет, дочекайтеся, поки з екрану зникнуть всі діалогові та спливаючі вікна.
2
Запустіть exe-файл самої мережевої гри. Після завантаження увійдіть у меню гри, в якому можна буде здійснити вхід в гру по мережі. Зазвичай даний розділ називається «багатокористувацька гра» або «гра он-лайн».
3
Перевірте правильність вписаних налаштувань (ви повинні знати IP-адресу, дані локальної мережі і т.д). Потім відключіть брандмаузер. Інакше, якщо ви його не відключіть, ви не зможете бачити інших учасників. Відключити брандмаузер потрібно в меню «пуск»/«панелі управління». Після гри необхідно відразу назад включити брандмаузер, в зворотному випадку зараження вірусами вашого комп'ютера гарантовано.
4
Знайдіть опцію приєднання до багатокористувацької грі. Якщо ваші налаштування коректні, то перед вами відкриється опциональное меню для вибору типу гри, кількості учасників, її правил і т.д. Потім ви знаходите працюючий сервер і приєднуєтеся до вже граючим користувачам. Зазвичай на сервері будь мережевої гри досить докладно розписані всі правила і необхідні дії для включення в гру . Приступайте і насолоджуйтеся.
5
Якщо на вашому комп'ютері немає встановлених багатокористувацьких ігор, то ви завжди можете завантажити безкоштовні мережеві ігри з торрент-трекерів або файлових хостінгов.Только грамотна настройка мережевих ігор забезпечить вам насолоду ігровим процесом.
Зверніть увагу
Граючи в мережеві ігри, пам'ятайте, що гра - це всього лише спосіб відпочинку. Не варто догравати до того, щоб віртуальна гра заміняла реальне життя.
Корисна порада
Чи не прінебрегать інструкціями, уважно читайте всі правила на сервері гри.