Як робити бокове сальто.

Сальто - це один з елементів акробатики і сучасного мистецтва стрибків - паркуру. Досвідчені стрибуни можуть виконувати різні його види: заднє, переднє і бічне. Навчитися цим прийомам можна самостійно, а потім радувати своїх друзів і гостей їх майстерним виконанням.
Вам знадобиться
  • мати або м'яке підлогове покриття
Інструкція
1
Якщо ви хочете вчитися виконувати бічне сальто, вам потрібно знайти приміщення, де дуже м'яка підлога. Особливо добре для цієї мети підійде будь-якої спортзал з м'якими матами. Знайшли відповідне приміщення, приступайте до тренувань. Виконувати сальто потрібно поштовхом однієї ноги і одночасним махом іншої з подальшим відштовхуванням від землі обома ногами. Рух починайте з розбігу, потім підстрибніть, здійснюючи такі рухи руками: та, яка йде в бік обертання, повинна піти назад, а протилежна - вперед. При відштовхуванні перша рука рухається вперед, а друга - спереду назад. Обов'язково освойте цей стрибок перш, ніж будете переходити до виконання сальто.
2
Після того як стрибок буде освоєний, починайте вчитися вилітати з нього. Потрібно робити це так, щоб приземлятися на прямі ноги. Потім починайте виконувати, власне, сальто. Роблять це звичайно в ту сторону, в яку роблять колесо. Ось тільки обов'язково перед виконанням сальто потрібно визначитися, в який бік ви його будете робити. Залежить це зазвичай від того, куди краще виходить.
3
Дивіться обличчям і грудьми вперед, коли починаєте рухатися. Якщо ви хочете виконувати його у напрямку вправо, то вам потрібно зробити поворот за допомогою правої ноги і махом відповідної руки вгору, ліве ж плече в цей момент має піти вниз.
4
Але не забувайте перед відштовхуванням перекотитися з п'яти на носок. Так ставити ногу потрібно для того, щоб поштовх при підскоку був сильнішим, навіть незважаючи на те, що така поза дуже незручна. Закінчуйте мах правою ногою згинанням її в коліні.
5
Запорукою успішного перевороту також є і рання угруповання всього тіла. До моменту, коли ви вже відірветеся від статі, тіло повинно бути ретельно зібрано в єдину групу. Його потрібно обов'язково захопити маховим рухом руки. Але для того щоб з перевороту вийти легко і безболісно, занадто щільну угруповання робити не потрібно. Інакше ви не зможете зробити жодного руху всередині неї.
6
При виході з сальто вчіться правильно випрямляти ноги. Для цього потрібно випрямити спочатку махову ногу, а потім толчковую. Остаточне приземлення може викликати чимало труднощів. Якщо виконати його некоректно, легко можна отримати серйозні травми колін. Щоб цього не сталося, потренуйтеся заздалегідь: ляжте спиною на піднесену площину з краю, згрупуйтеся і починайте перекочуватися з точки обриву на ноги. Бажано це робити на м'якій поверхні, все в тому ж спортивному залі.
Для гри GTA San Andreas існує безліч всіляких модов, патчів і іншого додаткового матеріалу, що поліпшує ігровий функціонал, в їх числі і мод паркуру, який встановлюється на комп'ютер особливим чином.
Вам знадобиться
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Закрийте гру. Скачайте бібіліотека CLEO 3 з офіційно сайту гри GTA San Andreas (http://www.gta.ru/sanandreas/files/13860/). Це необхідна умова для встановлення потрібного вам мода. Виконайте інструкції, які з'являтимуться меню. Запустіть і знову закрийте GTA. У директорії гри створіть папку cleo, якщо раніше система не зробила цього сама, в неї ви будете копіювати скачаний мод паркуру.
2
Відкрийте браузер. Виконайте пошук потрібного вам мода в інтернеті. Зверніть увагу, що за даним запитом почастішали випадки шахрайства. Багато пропонують завантажити певний файл (зокрема, це стосується різні не ігрових форумів), який встановить на ваш комп'ютер мод паркуру для гри GTA San Andreas. Після скачування для розпакування архіву або ще з како-якою метою вам буде запропоновано ввести свій номер телефону або відправити смс, ні в якому разі не робіть цього навіть при наявності відгуків про цей моді в обговореннях.
3
Завантажте мод паркуру на ваш комп'ютер і перевірте його на наявність вірусів і шкідливого коду, після чого розпакуйте архів і знову виконайте повторну перевірку. Ви можете завантажити файл за наступним посиланням: http://ld.mediaget.com/index.php?l=ru&fu=http%3A%2F%2Fwww.playground.ru%2Fdownload%2F%3Ffile%3D15928&r=playground.ru&f=231_parkour_modrar , Він був перевірений антивірусною програмою, однак, ви також виконайте перевірку і скопіюйте файли parkour і parkour2 за допомогою меню правої кнопки миші. Вставте їх у створену вами директорію cleo.
4
Знайдіть в інтернеті інструкції по використанню викачаних вами модів, також ви можете інтуїтивно скористатися різними комбінаціями клавіш для виконання тих чи інших дій, які тепер доступні з використанням мода паркуру.
Зверніть увагу
Багато додаткові матеріали для гри можуть містити віруси шкідливий код.
Корисна порада
Викачуйте доповнення для ігор тільки з перевірених сайтів.