Як налаштувати отримання пошти.

Складно уявити сьогоднішні будні без електронного листування. Електронна пошта - це передача і отримання електронних повідомлень по комп'ютерній мережі. Досить надійна процедура доставки листів, простота використання програми, можливість передачі текстових, графічних і музичних повідомлень не залишить байдужим жодного користувача. Головне - правильно налаштувати основні функції отримання пошти.
Вам знадобиться
  • Для того щоб ви змогли отримувати і переглядати вхідну пошту, перш за все, вам необхідно створити свій персональний поштову скриньку. Для цього необхідно зареєструватися на тому сайті, на якому ви хочете працювати з поштою.
  • 1. Вводите Ім'я, Прізвище, придумуєте собі логін (псевдонім).
  • 2. Придумуєте пароль, обов'язково підтверджуєте його, вибираєте секретне питання і відповідь (у випадку, якщо ви забудете пароль).
  • 3. Бажано вказати номер мобільного телефону або іншого електронну адресу, куди вам прийде новий пароль, у випадку втрати.
  • 4. Погоджуєтесь з правилами сайту.
  • Все, ви зареєстровані і у вас створений свій персональний поштову скриньку, за допомогою якого тепер ви зможете отримувати і відсилати кореспонденцію.
  • Тепер ми можемо змінити деякі автоматичні настройки поштової скриньки.
Інструкція
1
З комп'ютера, підключеного до інтернету, ви заходите в свою поштову скриньку, ввівши логін і пароль. Якщо під час авторизації вашої поштової скриньки, ви встановите опцію «Запам'ятати мене», то при запуску інтернету, автоматично буде підключатися послуга пошти.
2
Обнулення показників непрочитаною кореспонденції відбувається автоматично після того, як ви прочитаєте всі вхідні листи. Лічильник не відображає видалені або прочитання листа, тільки нові. Опція лічильника включена автоматично. Але можна її відключити - зняти прапорець в Налаштуваннях пошти в пункті «Листи-повідомлення».
3
Ви можете встановити опцію «Поштовий віджет», завдяки якій ви будете бачити заголовки останніх вхідних листів на головній сторінці. Тут ви можете вказати кількість непрочитаних листів (5, 10, 20), які будуть видні з усіх папок.
4
Ви можете налаштувати збирач пошти для того, щоб отримувати листи, відправлені і на інші ваші ящики. Натискаєте «Налаштування» і вибираєте розділ «Збір пошти», в якому вказуєте адресу іншої вашої пошти на цьому або будь-якому іншому сайті, логін і пароль. Можна підключити не один, а, як правило, до 10 збирачів з інших сайтів.
5
Якщо у вашій поштовій скриньці не передбачена автоматична настройка миттєвого повідомлення, завжди можна скачати таку додаткову програмку з інтернету, за допомогою якої ви будете моментально дізнаватися про новий лист. Вона перевіряє кількість листів в ящику і виводить на екран повідомлення із зазначенням імені відправника, теми листа і час його отримання. Щоб увійти в поштову скриньку, достатньо клікнути мишкою по повідомленню.
Корисна порада
Встановивши всі необхідні і зручні для вас налаштування електронної пошти, ви без особливих турбот зможете користуватися вашим поштовою скринькою.
Деякі оператори мобільного зв'язку надають безлімітний доступ тільки до поштового сервера за значно зниженим тарифом у порівнянні зі звичайним безлімітним доступом в інтернет. Для того, щоб скористатися цією послугою, доведеться здійснити нескладну настройку телефону .
Інструкція
1
Якщо ваш оператор мобільного зв'язку - «Мегафон» Московського регіону, ви можете підключити послугу під назвою «Мобільна пошта». Її опис і порядок підключення розташовані на наступній сторінці: http://www.moscow.megafon.ru/internet/frommobile/services/mobile_mail.htmlЗа абонентську плату в 60 рублів на місяць ви отримаєте безлімітний доступ до спеціального поштового сервера. Підключатися до нього можна як через веб-інтерфейс, так і поштовою програмою. Врахуйте, що з браузерами, які працюють через проксі-сервери (Opera Mini, UCWEB і подібними), трафік все одно буде тарифікуватися, оскільки доступ в цьому випадку здійснюється через інший URL.Пользоваться послугою можна як з самого телефону (використовуючи його вбудований браузер або поштовий клієнт), так і з підключеного до телефону комп'ютера. Але врахуйте, що браузери, які працюють на комп'ютерах, нерідко «без попиту» генерують невеликий обсяг трафіку до статистичних серверам, а також до серверів, призначеним для протидії фішингу. Якщо на комп'ютері встановлена операційна система Linux, визначити, до яких ще серверам, крім поштової, здійснюється звернення, можна командою netstat. Маніпулюючи настройками браузера, слід домогтися, щоб такі звернення прекратілісь.Еслі вбудований браузер телефону настільки незручний, що користуватися ним для звернення до поштового сервера важко, слід поставити на нього особливу Java-додаток, спеціально призначене для роботи з послугою «Мобільна пошта». Незалежно від того, як саме ви користуєтеся послугою - з телефону або з комп'ютера, обов'язково встановіть в налаштуваннях точку доступу (APN) для роботи з інтернетом, а не WAP.Через веб-інтерфейс можна налаштувати свій мобільний поштову скриньку таким чином, щоб на нього автоматично надходили повідомлення і з інших ваших ящиків, розташованих на інших серверах.
2
Якщо ви хочете отримувати тільки повідомлення про вхідній пошті у вигляді SMS-повідомлень, можна скористатися іншою послугою того ж «Мегафона», що носить назву «Мегафон Пошта». Найбільш зручна «легка» версія цієї послуги, оскільки в ній відсутня абонентська плата. Опис цієї послуги поміщено за наступною адресою: http://www.moscow.megafon.ru/internet/frommobile/services/megafon_pochta ...
3
Абоненти інших операторів можуть отримувати на свій телефон безкоштовні повідомлення про повідомлення, що надійшли електронної пошти. Але з однією умовою: поштова скринька повинна бути обов'язково розташований на сервері Mail.Ru. Правда доставлятися будуть лише заголовки повідомлень, а дивитися їх доведеться, користуючись браузером телефону або комп'ютера. З описом цієї послуги можна ознайомитися на наступній сторінці: http://help.mail.ru/my/791/
4
Абонентам оператора «Білайн» доступна послуга, що дозволяє отримувати SMS-повідомлення про вхідні повідомлення в соціальних мережах. Її опис розташоване за наступним посиланням: http://mobile.beeline.ru/msk/services/service.wbp? Id = 7064db07-717a-492b -... Також абоненти цього оператора можуть безкоштовно користуватися через вбудований браузер мобільного телефону (але НЕ Opera Mini або UCWEB) спеціальними полегшеними версіями сайтів соціальних мереж Facebook і «Вконтакте»:http://mobile.beeline.ru/msk/services/service.wbp?id=896c8432-26ad-464b-...http://mobile.beeline.ru/msk/services/service.wbp?id=33fe26ca-1435-4319-...