Як перемотати ключку. Як правильно мотати ключку.

Професійні хокеїсти перемотують спеціальною стрічкою не тільки гак ключки, але і її рукоятку (верхній хват). Обмотка гака ключки проводиться від п'яти до мису в один шар. Колір стрічки, як правило, чорний. Така обмотка збільшує зчеплення ключки з шайбою. Сьогодні ми розглянемо найбільш поширений спосіб перемотування рукоятки ключки, який застосовується для того, щоб ключка не вислизала з рук гравця.
Інструкція
1
Закріпіть стрічку на самому верху ключки і відмотати від ролу близько 20 сантиметрів, але на ключку поки не намотуйте.
2
Натягніть відмотати шматок стрічки, одночасно з цим скручуючи її так, як це показано на малюнку. Зверніть увагу, що скручується стрічка таким чином, щоб у результаті вийшла "кіска".
3
Далі обмотайте вийшла "косичку" навколо рукоятки ключки. Врахуйте, що відстань між витками має бути близько 3-5 сантиметрів. Сама довжина намотування може варіюватися від 15 до 20 сантиметрів. Все залежить від особистого вибору хокеїста, наскільки рифлену поверхню він віддає перевагу.
4
Потім, не скручуючи, намотайте стрічку знизу-вгору до самої основи рукоятки. Врахуйте, що стрічку необхідно намотувати внахлест, щоб не залишалося "пропущених" місць.
5
Діставшись до верху, кілька разів перемотайте стрічку на самому останньому витку. Таким чином ви отримаєте фіксатор, який не дасть ключці вислизнути з рук в самий невідповідний момент.
Зверніть увагу
Майже всі професійні хокеїсти намагаються обмотати ключку чорної спеціалізованої стрічкою, оскільки вважають, що цей колір ускладнює воротареві огляд шайби. Однак деякі застосовують білу ізоляційну стрічку, вважаючи, що гак, обмотаний такою стрічкою, менш помітний на тлі льоду. Таким чином воротар може не розпізнати відразу напрямок кидка. Проте основна функція перемотування ключки полягає в збільшенні зчеплення.
Корисна порада
Для обмотки хокейної ключки використовують матерчату ізоляційну стрічку, яка не повинна ковзати. Таку стандартну ізоляційну стрічку можна купити в звичайному господарському магазині. Однак якщо ви хочете, щоб обмотка була більш довговічною, то варто придбати спеціалізовану стрічку, яка продається в спортивних магазинах. Якщо ви все-таки сумніваєтеся у виборі відповідного матеріалу, тоді найкраще застосовувати другий варіант.