Як перерозподілити місце на диску. Як перераспреділіть місця в розділах жорсткого диска.

Жорсткий диск є основним сховищем інформації на комп'ютері. Саме на нього встановлюється операційна система. Основна маса користувачів ноутбуків і комп'ютерів за краще ділити жорсткий диск на декілька частин. Це роблять для збереження важливих файлів в разі відмови операційної системи.
Вам знадобиться
  • інсталяційний диск Windows 7
  • Paragon Partition Magic
Інструкція
1
Буде набагато краще, якщо ви будете перерозподіляти місце на отформатированном жорсткому диску, що не містить жодної інформації. Робота з порожнім диском займає набагато менше часу і знижує ймовірність помилок під час процесу розподілу. Саме тому рекомендують ділити диск перед установкою операційної системи.
2
Вставте диск Windows 7 в привід і запустіть процес установки ОС. Коли перед вами відкриється вікно вибору локального диска, на який буде встановлена Windows 7, виберіть розділ, який ви хочете розширити або зменшити, і натисніть кнопку «видалити».
3
Повторіть цю операцію з другим розділом, бере участі у процесі перерозподілу простору. Після цього натисніть пункт «створити» і вкажіть розмір майбутнього розділу. Зробіть те ж саме для створення другого розділу.
4
Якщо ж у вас з'явилася необхідність змінити розміри розділів після установки Windows, то вам буде потрібно програма Paragon Partition Magic. Вона має дружній інтерфейс і великим набором функцій. Версію програми слід вибирати виходячи з типу вашої операційної системи.
5
Запустіть програму і виберіть режим досвідченого користувача. Знайдіть меню «Перерозподіл вільного місця між розділами" і перейдіть до нього. Вкажіть пару розділів жорсткого диска, з якими ви продовжите роботу. Натисніть кнопку «Далі».
6
Вкажіть розмір майбутніх розділів жорсткого диска, використовуючи повзунок. Натисніть «Далі». Якщо вам необхідно відокремити більше місця, ніж дозволяє програма, то вручну видаліть зайві файли з розділу.
7
Тепер натисніть кнопку «застосувати зміни». Комп'ютер перезавантажиться і продовжить виконання операції в режимі MS-DOS. Процес перерозподілу вільного простору може тривати кілька годин.