Як вставити радіо собі на сайт.

Багато хто з вас звертали увагу на одну симпатичну відмінну особливість деяких сайтів - радіоприймачі, за допомогою яких можна прослухати інтернет-трансляції всіляких радіостанцій. Ви також можете додати на свій особистий сайт або блог гарний настрій. Це, безумовно, приверне увагу відвідувачів блогу, ваших друзів, знайомих, просто зацікавлених осіб, а можливо, і покупців на вашому сайті.
Вам знадобиться
  • Велика кількість веб-дизайнерів і просто любителів хотіли б встановити собі на сайт програвач. Але, на жаль, не кожен знає, як такий онлайн радіо-тюнер можна додати. Алгоритм створення сторінки радіо на сайті залежить від того, на якому движку зроблений сайт. Давайте спробуємо розібратися, як саме можна встановити радіо на сайт в системі Ucoz.
Інструкція
1
Насамперед, в будь-якому пошуковику вводите запит «радіо он-лайн». Відкриваєте сторінку, на якій програється потрібне вам радіо, в браузері з вихідним кодом. Шукайте, де ж саме прописаний сам тюнер, а точніше - його код (наприклад,
... ..). Копіюєте його.
2
Тепер необхідно створити сторінку під назвою, наприклад, Radio. Заходьте в Панель управління сайту - Головна - вибираєте Управління дизайном - потім Глобальні блоки (або інший варіант налаштувань, якщо сайт має іншу зону і движок). І додаєте блок. Ця сторінка і є вашим тюнером. Вставляєте скопійований код і натискаєте зберегти.
3
Заходите в Редактор сторінок - вибираєте Управління дизайном. Вибираєте ту сторінку, на яку збираєтеся помістити радіо. Знаходьте її код і замінюєте слово Friends на «Назва радіостанції» І «$ Global_Friends $» на «$ Global_Radio $».
4
Копіюєте цей змінений код и вставляєте в те місце сторінки, де повинен відображатися блок радіо. Зберігаєте вийшов шаблон.
5
Заходьте на сторінку, де має тепер грати радіо. Тут ви побачите результат своєї праці і зможете тепер насолоджуватися улюбленою музикою.
Зверніть увагу
Для зручності можна скористатися будь-яким редактором для створення сайтів (наприклад, FrontPage).
Корисна порада
За допомогою такого радіо тюнера будь-який користувач може спокійно продовжувати працювати на сайті і насолоджуватися музикою. У тому випадку, якщо ваш сайт не в системі Ucoz, вам просто необхідно скопіювати перший код і вставити його на свою сторінку.
Багато блог-платформи не підтримують функцію завантаження аудіофайлів, і блогерам доводиться використовувати для публікації музики програмні засоби сторонніх розробників. Подивимося, як це робиться.
Інструкція
1
Почніть з вибору оболонки плеєра, за допомогою якого можна буде вмикати і вимикати музичну композицію у вашому блозі. Існує кілька сервісів, що пропонують використовувати свої розробки, а також зберігати аудіофайли на своїх сайтах. Найчастіше блогери використовують ресурси Prostopleer (www.prostopleer.ru) і divShare (www.divshare.com). Після реєстрації на одному з них (або відразу на обох) вам будуть доступні всі необхідні функції для публікації музики в своєму блозі.
2
Після реєстрації вам потрібно увійти в систему під своїм логіном і пошукати серед завантажених композицій ту, яку ви хотіли б опублікувати у себе. Якщо потрібний файл не знайдений, завантажте свій, а після завершення завантаження скопіюйте HTML-код для вставки у блог. Після цього перейдіть на сторінку свого блогу і вставте код в пост чи коментар. Відразу після публікації ви побачите плеєр, який буде відтворювати завантажену музику по клацанню на кнопці Play.
Корисна порада
Для розміщення музики в блозі можна скористатися порталами www.moskva.fm і www.piter.fm. Плеєри, пропоновані на цих сайтах, більш громіздкі, однак якщо на вашому комп'ютері немає потрібної пісні, в колекції цих ресурсів ви напевно її знайдете.