Як поміняти динамік на телефоні. Як поміняти динамік мобільного.

Сучасні телефони вже давно вийшли за рамки кишенькових «дзвонилок» і гаджетів для набору і відправки СМС. Можливість прослуховування музики та перегляду відео активно використовується володарями мобільного апарату, тому одне з оснащення сучасного телефону - динаміки , часто бувають схильні до поломок і виходять з ладу.
Вам знадобиться
  • - Набір викруток;
  • - вологі серветки або ватяний диск, змочений спиртом;
  • - новий динамік, який буде монтуватися взамін зламаного.
Інструкція
1
Купіть новий динамік (оригінальний або неоригінальний), відповідний для вашої моделі стільникового телефону. Обов'язково зверніть увагу на відповідність всіх звукових характеристик (гучність динаміка, частота та ін.), Так як динаміки для стільникових телефонів різних моделей відрізняються один від одного. Не треба гнатися за оригінальними запасними частинами для мобільних телефонів, які так наполегливо рекламуються і пропонуються продавцями. Така деталь, як динамік працюватиме коректно незалежно від свого походження. Це дозволить вам заощадити кошти, оскільки різниця в ціні буде досить значною.
2
Зніміть корпус телефону і відкріпите гвинти, які заважають вам дістатися до старого динаміка. Якщо є пластмасові клепки, то їх потрібно акуратно зрізати.
3
Демонтуйте старий динамік. Робити це треба максимально акуратно, Контакти не повинні бути сильно зачеплені і в результаті цього пошкоджено.
4
Акуратно очистіть від пилу, що звільнився. Зробити це можна за допомогою вологої серветки або проспиртовані ватного диска.
5
У зворотному порядку приступите до монтажу нового динаміка. Підключіть контакти. В деяких випадках може знадобитися додаткова подпайкі. Новий динамік повинен прилягати щільно, інакше він буде видавати сторонні шуми і звукові коливання. Використовуйте двосторонній скотч, який можна буде трошки прогріти для того, щоб новий динамік повністю встав на місце.
Зверніть увагу
Чи не втратьте кріпильні гвинти від вашого мобільного телефону, так як у випадку втрати знайти їм заміну буде вкрай важко.
Корисна порада
Якщо куплений динамік хрипить, в першу чергу ви повинні звернути увагу на коректність його установки. Простіше кажучи, спробуйте його перевстановити або віднесіть в сервіс.
Якщо один з динаміків аудіосистеми в вашому автомобілі почав видавати сильні перешкоди або взагалі вийшов з ладу, не поспішайте їхати в сервісний центр, адже на багатьох машинах замінити динамік можна самостійно.
Інструкція
1
Насамперед слід підібрати новий динамік. Якщо у вашому автомобілі встановлена штатна акустика, то знайти технічні характеристики аудіосистеми можна в інструкції до автомобіля або на клубному форумі власників авто вашої моделі. Якщо аудіосистема була встановлена замість штатної, то дізнатися параметри можна лише знявши старий динамік.
2
Найчастіше виходять з ладу динаміки, які встановлені в дверні обшивки. Заміна таких динаміків вимагає зняття обшивки. Щоб зробити це не пошкодивши обшивку дверей і її кріплення, ознайомтеся з будь-якої доступної інструкцією по ремонту салону. Таку інформацію можна отримати як в книзі по ремонту вашої моделі авто, так і на згаданому тематичному форумі в інтернеті.
3
Добравшись до динаміка, відкрутіть його від дверей за допомогою викрутки, а потім від'єднайте дроти. Їх слід заізолювати, щоб контакти не замкнулися між собою або про кузов. Після цього потрібно підключити дроти до нового динаміку, дотримуючись полярності. Відповідні позначення завжди нанесені на корпус динаміка.
4
Перевірте роботу нового динаміка, включивши аудіосистему. Тепер можна встановлювати динамік на місце і збирати обшивку в зворотному порядку.
Корисна порада
Якщо ви виявили несправність в аудиосистеме гарантійного автомобіля, щоб не втратити гарантію, довірте заміну динаміка фахівцям з сервісного центру.