Як зробити великі гроші.

Хто з нас хоча б в глибині душі не хоче бути багатим? Гроші, звичайно, самі по собі не зроблять нас щасливішими, але в руках раціональної людини зможуть відкрити нові можливості, надати більше свободи і навіть змінити світ на краще. У кожного з нас напевно є ідеї, мрії, бажання ... Але щоб їх здійснити, потрібно зробити великі гроші.
Інструкція
1
Багаті люди - це зовсім не обов'язково ті, хто їздить на шикарних машинах. Багатої людини характеризує уміння не витрачати гроші на розкіш, а накопичувати створювати гроші. Багатий, заможна людина - це образ мислення. Кожен може виграти у лотереї мільйон доларів, придбати шикарну нерухомість і автомобіль, але багатим не стати, а то і взагалі незабаром розлучитися з цією власністю. Той, хто має мислення заможної людини, думає не про витрати, а про накопичення, тобто про те, як зробити з грошей ще більші гроші, як змусити їх працювати.
2
Кращим способом змінити свій образ мислення, як і завжди, залишається читання. У кожному книжковому магазині є розділ ділової літератури, в якому продаються книги, навчальні фінансової незалежності, вмінню обходитися грошима. Щоб заробити потім, необхідно вкласти зараз, тому не варто скупитися на ці книги. Прекрасними авторами, що пишуть про гроші зрозуміло, без порожніх обіцянок, вдохновляюще, є, наприклад, німецький економіст Бодо Шефер або російський фінансист Генріх Ердман.
3
Прочитати книгу легко, складніше почати діяти, слідувати її порад, намагатися застосувати їх до свого життя. Для цього потрібні воля і мотивація. Саме час згадати про свої мрії і бажання. Вам набридла ваша робота? Давно хотілося займатися не нудною обробкою замовлень, а, наприклад, дизайном креативних подарунків? Що ж, значить, у вас вже є готова ідея бізнесу, і все, що для неї потрібно - це гроші. Напишіть приблизний бізнес-план, просто для себе, розрахуйте, скільки грошей вам необхідно для заняття улюбленою справою. Після цього вам стане зрозуміліше, як краще розпоряджатися своїми доходами, від чого варто тимчасово відмовитися, а чому навпаки приділити увагу - для отримання необхідних коштів. Добре мотивована людина прекрасно справляється навіть з нецікавими справами, тому не виключено, що ви отримаєте на своїй основній роботі підвищення в зарплаті і кар'єрі - наостанок.
4
Зробити великі гроші можна практично в будь-якій галузі, якщо грамотно вести бізнес. Ставши підприємцем, почавши домагатися перших перемог і аналізувати свої помилки, ви назавжди зміните своє мислення, оскільки ви дізнаєтеся, як змусити гроші працювати. Багатьом для багатства не вистачає саме цього - розуміння простих фінансових законів, адже найчастіше ми навіть не замислюємося, як влаштована фірма, в якій ми трудимося, які в неї доходи, що таке оборот.
5
Зробити гроші можна і не організовуючи бізнес. Такі слова як "ПІФ", "акції", "біржа" і їм подібні в Росії до цих сприймаються з недовірою - все пам'ятають 90-ті роки. Але в ті ж 90-ті ці слова допомогли заробити не самому маленькому колу осіб. У 1998 році акції перспективних компаній можна було купити практично за безцінь ... і чекати, поки вони виростуть в ціні. Інвестуванням можна займатися і зараз, але для цього необхідно зайнятися своїм фінансовим освітою. Зовсім не обов'язково закінчувати МФЮА, однак варто почитати книги про цінні папери, біржі, організації ринку. В Росії діє досить велика кількість відносно стабільних інвестиційних фондів, що працюють як з великими, так і з невеликими вкладеннями.
6
Хтось організовує бізнес, хтось інвестує в цінні папери або нерухомість, хтось просто робить хорошу кар'єру. Способів зробити великі гроші багато, але щоб зробити перший крок до фінансового благополуччя, необхідно правильно мотивувати себе і почати діяти. А наші мрії і бажання, які ми колись вважали нездійсненними, допоможуть нам.