Як одягатися повним чоловікам. Які стилі одягу підходять повним чоловікам.

Найчастіше повні чоловіки не впевнені в собі, вони соромляться своєї зовнішності, неговіркі і вкрай сором'язливі. Однак якщо знати як одягатися повним чоловікам , то їм можна придбати зовнішню привабливість, упевненість у собі і завоювати увагу дівчини.
Інструкція
1
Оцініть перед дзеркалом свою фігуру. Якщо вона дійсно підходить під опис повної, то відмовтеся від всієї наявної в гардеробі одягу бежевих, кремових і пастельних тонів (такі предмети одягу повнять сильніше).
2
Вирішіть не без допомоги стороннього порадника (з боку видно краще), яким буде стиль нового гардероба. Підходьте до вибору нового іміджу особливо серйозно. Не купуйте ті речі, питання доречності яких в гардеробі є спірним.
3
Не купуйте предмети одягу, що відрізняються геометричним малюнком або великої смужкою - будь-який додатковий візерунок візуально повнить. Виняток становить самий дрібний малюнок.
4
Вибирайте тільки легку і м'яку тканину для костюмів.
5
Віддавайте перевагу широкі коміри, що володіють гострими кутами, якщо ви власник повної шиї.
6
Зупиніться на довжині не менше 15 см нижче коліна при виборі пальто. При такій довжині фігура не виглядає ситих.
7
Не носіть двобортних і мішкуватих піджаків, віддайте перевагу їм приталені. Вибираючи піджак з разрезом- «шлицей» на спині, варто зупинитися на моделі виключно з одним таким розрізом.
8
По можливості відмовтеся від стрілки на брюках. Ніколи не тримайте руки в кишенях.
9
Купуйте тільки ті піджаки, куртки та пальто, рукава яких завужені. Це візуально звужує фігуру.
10
Зверніть увагу на брюки з підтяжками. Якщо у вас великий живіт, то зупиніть свій вибір саме на таких брюках. Врахуйте, що брюки, що надягають з підтяжками, повинні бути на півтора сантиметра довшим і на півтора сантиметра ширше в талії.
11
Вибираючи взуття, зупиніться на простих моделях, класичного взуття без непотрібних прикрас і малюнків. Колір вибирайте темний, носи не надто загострені, але і не дуже квадратні.
12
Не купуйте ремінь ширше 3 сантиметрів, а пряжку віддайте перевагу в класичному стилі. Блискуча пряжка з декоративними елементами привертає увагу людей до великого живота.
13
Ніколи не набивайте кишені документами, гаманцем і різними дрібницями. Зайві опуклості на одязі візуально повнять.
Корисна порада
Завдяки правильно підібраному одязі реально приховати практично будь-які недоліки фігури. Пам'ятайте, що сумісність усіх деталей гардеробу є золотим правилом його складання. Важлива не тільки одяг, але і те, як її носити.