Як налаштувати канали на телевізорі Samsung. Налаштування каналів samsung.

Налаштування каналів телевізора Samsung не відрізняється кардинальним чином від подібної процедури на телевізорах інших фірм. Серія телевізора Samsung також не має принципового значення, оскільки алгоритм пошуку каналів на всіх моделях є схожим.
Вам знадобиться
  • - Телевізор Samsung будь-якого типу (кінескопний, рідкокристалічний, плазмовий, LED);
  • - пульт дистанційного керування;
  • - антена (аналогова кімнатна, вулична, кабельна) або приставка цифрового телебачення.
Інструкція
1
Увімкніть телевізор, переконайтеся, що антена (цифрова приставка) коректно приєднана до спеціального гнізда на задній панелі телевізора. Після цього переходите до налаштування каналів телевізора.
2
Натисніть кнопку «меню» («menu») на пульті дистанційного управління. Якщо меню представлено англійською (іспанською, німецькою та ін.) Мовою, трохи побродите з налагодження і переключіться на російську. Перед вами відкриється меню в можливістю зміни будь-яких установок вбудованої прошивки. Виберіть опцію «пошук/настройка каналів».
3
Телевізор Samsung дозволить вам вибрати тип підключення (цифровий або аналоговий) і вид пошуку каналів (ручний або автоматичний). Визначтеся з вищевказаними речами і приступайте до пошуку.
4
Налаштуйте кожен канал окремо. Зайві канали можна видалити, а відсутні спробувати знайти заново. Якщо ви здійснюєте пошук каналів за допомогою звичайної аналогової кімнатної антени, то в такому випадку якість відтворення каналів багато в чому буде залежати від її місця розташування. Виберіть оптимальне розташування для антени, після чого індивідуально переглядайте кожен канал на предмет виникнення сторонніх шумів і телевізійних перешкод.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=EGaCx7-RaLg
Зверніть увагу
Якщо ви є батьками неповнолітніх дітей, після автоматичної настройки перегляньте уважно всі канали від першого до останнього. Несподівано для вас можуть з'явитися канали з тематикою «+18». Приберіть їх або заблокуйте.
Корисна порада
Після того, як ваш телевізор виявить всі можливі канали, ви зможете самостійно призначити їм порядкові номери і дати назву. Цифрові приставки та багато кабельних підключення роблять це самостійно.