Як визначити підробку годин.

Ринок підробок годин розвинений в усьому світі. За оцінками, річний оборот світової індустрії підробок налічує приблизно 100 млрд. Доларів. І при покупці годин потрібно знати ті ознаки, за якими можна визначити підробку, що дозволить вам вже при першому огляді розпізнати копію годин .
Вам знадобиться
  • годинник.
Інструкція
1
Подивіться на фарбу, вона може лежати не дуже рівно.
2
На корпусі годин або на браслеті в підробці напис може бути погано надрукована, тому для копій використовуються плоскі штампи, а поверхня, на яку вони наносяться, мають вигнуту форму. З часом фарба починає стиратися.
3
Корпуси копій золотих годин найчастіше виробляються з такого матеріалу, як латунь, але позолота на них нанесена неякісно, тому після закінчення певного періоду часу вона починає дряпатися, але спочатку цей недолік виявити досить складно .
4
У ювелірних копіях годин зазвичай неякісно закріплені дорогоцінні камені. З метою виявлення дефектів у каменів цілком достатньо пальцем доторкнутися до обідків з діамантами. В оригіналі зазвичай камені мають одну і ту ж глибину їх загортання.
5
Діаманти в копіях ограновані зазвичай погано, тому можуть мати сірувато-жовтий відтінок, який не кожен помітить, а от фахівець оригінал від підробки відрізнить завжди.
6
Ремінці підроблених годин зазвичай виготовлені з шкірозамінника, виконані неакуратно. При його згинанні з'являються яскраво виражені зморшки і складки. Прострочки нерівна, і при цьому місцями стирчать ниточки.
Зверніть увагу
Перевага справжніх годин, яке стоїть на першому місці - це, безумовно, гарантія якості, яку може надати лише завод, їх виготовив. Найімовірніше, немає необхідності згадувати про такі переваги, як водостійкість і захист від ударів. У підробці гарантія якості відсутній, тому в разі їх поломки гарантійний ремонт вам ніхто виконувати не стане.
Корисна порада
Копія годин завжди буде відрізнятися від оригіналу, так як економія коштів під час виробництва підробок, нехай навіть елітних, завжди призводить до наявності недоліків, які завжди побачить око фахівця. Тому при сумнівах зверніться до його допомоги.