Як почати качати м'язи.

Кожна людина хоч раз у своєму житті був незадоволений видом власного тіла. Саме в такі моменти приходять думки все змінити із завтрашнього дня. Але настає завтра, і все залишається на своїх місцях. Худорляві люди так часто обіцяють розпочати гойдатися, але навіть при великому бажанні губляться в сумнівах, з чого ж саме почати.
Інструкція
1
Перш ніж приступати до посилених вправ з тягою заліза, необхідно підготувати тіло шляхом більш легких тренувань. Почніть з аеробного та силового навантаження, щоб підвищити витривалість організму, налаштувати м'язи , зв'язки і суглоби на важкі тренування. В якості аеробних занять цілком підійде біг по пересіченій місцевості і по сходах. Робіть півгодинні пробіжки не менше 3 разів на тиждень. Силові навантаження ж краще почати з віджимань, присідань, підтягувань на перекладині, вправ для спини і преса. Не забувайте приділяти велику увагу розвитку гнучкості та розтяжці. Тренуйтеся подібним чином не менше 1,5-2 місяців.
2
Переходити на посилені заняття рекомендується під наглядом досвідченого тренера. Якщо у вас є можливість тренуватися індивідуально у такого фахівця, то він дасть вам всі необхідні рекомендації щодо персоанльно вашого випадку. Але багато людей займаються нарощуванням м'язів в домашніх умовах. У цьому випадку перехід на посилені тренування повинен супроводжуватися дотриманням техніки виконання всіх вправ. Для цього вам необхідно вивчити кожне з них дуже ретельно. Можете починати виконувати жим лежачи, станову тягу, підтягування та віджимання на брусах. Добре, якщо хоча б перший час вас буде підстраховувати хтось із друзів, щоб не опинитися затиснутим між лавою і штангою.
3
Частота тренувань залежить від того, наскільки швидко ваш організм відновлюється після навантаження. У середньому цей процес займає приблизно 48 годин. Залежить даний показник від повноцінного відпочинку, сну і збалансованого харчування. Якщо ви дотримуєтеся дані умови, то можете тренуватися через кожні 2 дні.
4
Багатьох цікавить питання, скільки підходів і повторень робити тієї чи іншої вправи. Це залежить від індивідуальних особливостей організму. Але слід знати, що 1 підхід може включати приблизно 8 повторень, і щоб 2 останніх повторення з них були на грані сил.
5
Дотримуючись всі ці рекомендації, ви помітите, як ваша м'язова маса почне поступово наростати і утворювати приємну рельєфність на тілі.