Як плести французькі кіски.

Колосок, або як його ще називають, «французька косичка» і «риб'ячий хвіст» - чудовий варіант в тому випадку, якщо у вас немає часу мити голову або придумувати зачіску. Прочитавши докладну інструкцію, ви навчитеся плести таку косичку самі.
Інструкція
1
З першого разу у вас напевно не вийде, так як у всьому потрібен досвід, але з часом, спробувавши кілька разів, ви швидко і акуратно будете собі плести ці косички . Французькі косички краще виглядають на тонких волоссі, так як вся принадність таких косичок полягає в тому, щоб волосся прилягали до голови і не виділялися сильно своїм обсягом, але є кілька секретів, які навчать вас робити ваші тонке волосся більш пишними у французькій косі.
2
Якщо волосся дуже тонкі, перед тим, як почати заплітати косички , зробіть начісування біля коріння волосся - це додасть об'єм. Після того, як ви начесали волосся, пропрасуйте їх масажною гребінцем, щоб вони не виглядали кошлатими.
3
Перейдемо, безпосередньо, до самого плетіння: Починати плетіння потрібно завжди зверну (з маківки). Розділіть волосся на маківці на 3 рівні частини. Якщо ви хочете косу товстіший, беріть більше волосся від верхівки.
4
Далі сплетіть ці 3 частини в звичайну косу. Як звичайно: переплітати праву пасмо з середньою, потім ліву.
5
Після того, як ви 1 раз проплелі пасма, починайте захоплювати волосся знизу. Беріть невелике пасмо великим пальцем руки і перетягуйте її до тієї частини волосся, з якої сторони захопили волосся. В цей час вільною рукою тримайте основу коси.
6
Починайте переплітати пасмо, яка у вас вийшла, з середньою пасмом основи.
7
Повторюйте ті ж дії, що і в попередньому пункті, тільки з іншого боку голови.
8
Поступово переплітайте великі пасма з основою. Робіть так до кінця волосся.
9
Ось ви і доплентався до кінця, тепер можете самі вибрати - зав'язати волосся і залишити хвіст, або доплестися звичайну косу.
10
Закріпіть косу гумкою. Також можна на косу прикріпити прикрасу.